Sužibo spalvomis


Sužibo spalvomis

vuo, čia mūsų politikos veidrodis, eilinį sykį op paskutinių rinkimų… Veee

lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/l-grauziniene-seime-suz ibo-naujomis-spalvomis.htmĮdomu kokią taktiką Vyciai parinko Maskva?

Neigė patyręs V. Uspaskicho spaudimą Andrius Kubilius klausė V. Gedvilo, ar ryte jis dar ketino nesitraukti iš posto, o po to Viktoras Uspaskichas esą išreikalavo atsistatydinimo. “Sprendimą vakar priėmiau vakare. Šiandien su V. Uspaskichu susitikome tik koalicijos posėdyje. Parašiau pareiškimą pats, savarankiškai. Ir man niekas jokio spaudimo nedarė”, - atsakė besitraukiantis Seimo vadovas. Juokiasi lyg niekam ir taip nebūtų aišku, tas ten virvutes tų klaunų tampo

O kaip cia dar nepatupde viktoro uz #?

skaityk čia lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/v-uspaskichas-laisve-da r-gali-dziaugtis-dvejus-metus.htm

Juokiasi

višta, kątik nulipusi nuo kiaušinio

dabar per tv tiesiogiai kvaksi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

grauzb.ibiene Cha cha jusu favorite Cha cha

Oxyiet… Vau!

nu va dvirka nenuspejai, o as zinojau, kad laikui begant ja prastums Cha cha

predsedatel nica Taip Cha cha

bliablia… kaži, yra dar kur žemiau pult ar ne?

Basmc> na dar prezidente nebuvA… Nekaltas Cha cha

Škia, viskas narmalei. Gerai Dabar dar reikia prietaisą iškeisti į coolness ir surasti tinkamą kandidatę į prezidentes. Taip Deloff to. Ufff Cha cha

Robikai, prisikalbesi JuokiasiBet as rimtai: zodis zinok kuria realybe. Jau apie sita sakydamas “ekscelencija”(pati geriausia lietuviskai) as jauciu isprievartauto sveiko proto vaitojima. “Pati geriausia” apie zmogu kuris nuslepe fakta apie destytojavima Komunistu partrijos ideologiniame institute per pati Lietuvos issivadavimo is TSRS gniauztu ikarsti??? Gal as nebesuprantu zodziu prasmes?

Na tai paliubasu butu Baisus jau geriau tadu prisikeltu lakunas Labas Taip Cha cha

O koks pasirinkimas? Lakunas Tapsnys,Svarscikas Blyn,CCCP Prokuroras, NKVD Polikarpovna,Prietaisas-Nesuderinamasis, dar zadejo StoraBoba vardu Blyn atvaziuot. Na dar koks durnelis bus pajuokinimui tipo Sustauskas ar Songaila. Viskas. Stai jum asortimentas-rinkites.

Na tai BLYn is viso zbrodo visvien teks rinkt maziausiai apsisudinusi Užsispyręs TaipArba graziausiai kalbanti, ar daugiausia zadanti, bet rinktis reiks TaipA polikarpovna dar ne Angelas NekaltasMan intriga but jei zyda, siuvimo masinu karaliu kas pasiulytu? Nekaltas Cha cha Arba koky ekanamista Gyly, tik kad isitepes violetiniai - ne visiem tiks… tikiuosi UfffKas dar is nauju…?