SuSiPaZiNkiTe CiA kode uzrakinot? AAAAAA?

Flirtas Žvaigždė SuSiPaZiNkiTe CiA Taurė kode uzrakinot? AAAAAA?

Flirtas esminiai pokyčiai, kurių seniai reikėjo.

kaip sakoma "welcome" Laimingas

Nus tai bandyk ir tau pavyksŠypsenaMirkt O klaida pavadinime gali ir istaisytMirktGėlė

laba Labas susipazystam, susidraugaujam ir susirasom Cha cha Mirkt

Aisq mano profili greiciausiai aplanket…o dabar as aplankysiu jusu Šypsena

Sveika Labas
Klaida gali labai lengvai istaisyti . Spausk ant "kitos temos" tada ant piestuko prie savo temos pavadinimo, istaisai klaida, tada paspaudi ant "uzdaryti langa" ir viskas Angelas

beje, ar zinojai, kad tavo nikas Olandiskai reiskia plauciai
Cha chaCha chaCha cha

Thanks, kad pamokei kaip istaisyti klaida…jaw istaisiau Laimingas
Ka tikra deLonge reiskiau plauciau…GERAS Juokiasi
O as toki nika pasirinkau del to, kad mano megstamas dainininkas tokia pavarde turi ir galvojau ji mexikietiska ar dar kokia Tūsas

Ner uz ka Apkabinimas tik vieni kitiems padedami isgyvensim siame ziauriame pasaulyje Liežuvis O kas ten per dainininkas tas megstamiausias ?! Gal jis Olandas ir yra Cha cha Arba Belgas koks LiežuvisLiežuvis
Butu sutapimas tikras Cha chaLabas

BLINK182 grupiokas Tom DeLonge…Ne olandas ir ne belgas…Shiaip amerikietis, bet nezinau, gal jo kox senelis olandas Nekaltas
O Tu studijuoju olandu? Ar gyvenai Niederlanduose? As tai vokieciu studijuoju.

Žemiau klubo pavadinimo porašyta "Čia susirasite draugų ir draugių" KUR JŪS, DRAUGAI?

Šiandie einu i aklą pasimatyma, bet ir wėl bijau eilinio nusivylimo…na kodėl taip atsitinka?

uz tai kad pati tai sau nusistacius Liežuvis

As Olandijoje gyvenu Mirkt kolkas. Manau neilgam Šypsena kolkas gerai kaip yra Liežuvis

O KA TEN VEIKI? Gal pagal Au pair programa?

labas Cha cha
sakai kur mes draugai ir drauges Liežuvis
ogi cia laukiam taves visuose meetuose ir ne tik tenai Cha cha

sveikute … as Bocius … man 22 … mano numeris 4 … prashom balsuoti Cha chaCha chaCha chaCha cha
ateik i koki meeta … susitoosinsim Mirkt

tai galima pataisyt Cha cha temu sarashe prie tavo tems pavadinimo yra piestukas … jis reiskia redagavima Mirkt

Sveika atvykusiLabas
busim darugaisTaip ania?

Gal tu durnas ar nesveikas?zudosi tik silpnavaliai,o tau gyvenimas dar pries akisLaimingas,paziurek kiek dar panu liko nepadarytuCha cha
ojojoj dar kiek daug likoTaip
matai bent viena priezasti radau gyventi,o ju begales
sekmesLabas

labukaaaaaaaaJuokiasi