susiimkit čeburiekai

susiimkit čeburiekai

Pirmas

?

kas jums darosi,kad miArgos in siaulia vaziuoja linksmintis,dar guodesi,kad pas jus nera normaliu vyru Cha chavos pasidalino mus 2 janolius Cha cha,o siaip gerutes ir kiek istvirkusios Cha chabeja,visos santuokoje,gal kieno is daliwiu Moteris Cha cha

beja,kaip galima rasti daliwe pagal Mašinaregistracijos nr,plia nejamiau nr tel. nes pats pasakiau,kad neskambinsiu,o sian gailiuosi Piktas

cia tipo is po klubo? Cha cha

Mano tikrai ne, nes as kaip istikimas vyras ja nusivedziau i teatra, paskui gerem sompana TV bokste, grizom namo ir prie zidinio vyna gerem… As nesvetimoteriauju, esu istikimas ir neapkenciu lovel’ass’u Kanda

o šita ne vilnietė? Su kažkokia atsimenu buvau susitikęs 29 ar 32metukų vairuojančią vyro 607 ir visada turinčią alkogolio mašinoje Cha cha

o susirasti gali tik pazistamu Šuo pagalba

dr002, su vyrais susitikineji? Juokiasi Juokiasi Juokiasi ERV607 ant vyro registruita Juokiasi Juokiasi Juokiasi

tai čia gali būti tas variantas, kaip minėjau Cha cha

Cia kas ceburekai, ir kokios te mergos i seulius vaziouja? Juokiasi

robis>tokia juoduke ir auksta? paliko foto,kita blondine labai gerute,o dar dvi lyg neblogos,bent viena senoji ,tai gera,papai nenutyse

Pezas su KAuno registracija Nekaltas

blondinė ten lyg buvo Nekaltas Tai buvo mano pirmasis pasimatymas su Moteris iš sexpažinčių Juokiasi

bet sneka kaip ceburiekes. pezas neblogas,dyzelis su dyydeliu lcd Cha cha

dėl ekrano nepamenu, bet dyzelis Taip Cha cha

dydelis lcd pas ji yr navigacyje

vudis>tai jei mano zmona vazinetu i tusus su musu masina,tai tu irgi sakytum,kad su vyru susitikineja kazkas,nes masina ant dr registruota Cha cha

robis>imesiu foto i privata drauges blondines Apkabinimas