SUSHI

KETAN ryziu maciau IKI Minskas parduotuveje.
Tik ziauriai brangus: 500g-15Lt.
Wasabi irgi yra.

Net keista paskaičius kiek čia japonų virtuvės gerbėjų. Gaila Lietuvoje neteko ragauti japoniškų patiekalų, bet įtariu, kad arba jie čia pritaikyti mūsiškam skrandžiui, arba dauguma iš jūsų blefuoja juos girdami. Dėl savo skonio nesiginčysiu, bet ir kiti Japonijoje pabuvoję kolegos maistu žavisi tik tol, kol juo nereikia maitintis kas dieną. Gal būt vienintelis labiau mums įprastas patiekalas - tempura. Nors tikras japonas nepripažins, jog tai japonų virtuvės šedevras, o greičiau ateivis iš Kinijos. Na, gal ir yra lietuvaičių, kurie mėgsta beprotiškais kiekiais ryti sojų padažą ir valgyti žalią žuvį (kurios Lietuvoje, būkit tikri, šviežios negausi), bet nemanau, kad ne tiek daug kaip čia skelbiasi.Apakęs
O kas dar planuojate į Japoniją, jei nesat vegetarai, nepatingėkit įsimesti lašinių ir juodos duonos. Dėl visa ko.Labas

Tiesa byloji zmogau, o siaip niekas ir nesako/neraso, kad japoniska maista valgo kasdien. Bet kodel gi kartais nepaissidirbinejus ir nenuklydus i egzotiskas svajones/prisiminimus?
Lasiakai jau butu istvirkimas (yra ten ir mesisku, pvz. jautienos patiekalu), o Juoda Duona labai skanu su sake.Šypsena

Ne

Suntory Whiskey geriau lenda su duona… Cha cha

ash tai aplamai esu virtuves gerbeja, nes ji mane maitina. tikrai neskiriu prioritetu. lashiniai Gerai, darzoves Gerai, prieskoniai Gerai…tiesiog idomu paragauti daug ka, nors greiciausia niekad nevalgyciau kopustinio baltuko vikshro arba kolorado vabalo lervos Veee

deja, neperneshu juros majsto…Nekaltas

oo, mieli ir gerbiami sushi ir sashimi gerbejai: apkabinu jus visus ir prisispaudzhiu prie ishtroshkusio gero japonishko maisto skrandiesCha cha

o ryzhius galima sulaistyt: tam acto reikia , obolini jie naudoja ir dar ka tai. vat nezhinau. bet patikek, tikrai nebyra ryzhiai juos paruoshus atatinkamai.

Jei atvirai,tai sushi man is pradziu nepatiko,bet dabar tik dziaugiuosi gavus proga ju pavalgyti.Pati gaminti nesu bandziusi,nes tikslaus recepto nezinau.

Giriau sushi G Lounge - deja sushi ten suprastejo…
Taigi praktiskai lieka viena vieta kur galima gauti normalu sushi - Tobira, kam idomu - adresas - Sv.Mykolo g.4-1

aaa, nu ir gerai kad nespejau ten nueiti Laimingas liksim istikimi Tobiros sushi valgytojai Kietas Nors maciau vienam architekturos zurnale reportaza apie G Lounge, aplinka tai patiko.

Interjeras G Lounge tikrai geras, virtuve irgi gera ir idomi, kainos normalios, tiek, kad sushi pastaruoju metu pablogejo… Muzika irgi gera. Siaip vieta verta demesio ir issiskirianti is kitu.

visi visi i nauja japoniska restorana (virs aqua antram aukste /didzioji g. )

sushi maki skraidancios zuvies ikra, lasisa, krabai, avokadas ir ryziai,… Girtas kaina 15 Lt uz 8 gabaliukus, jau dabar kojos linksta prisiminus…

Eisiu siandien isbandyti jei pavyks svecia sveda prikalbinti ten eiti vietoj jo pageidaujamo "La Provance".
Girdejau gerus atsiliepimus apie si restorana.

valgiau as statuose gal 5 rusiu tu shusi, velniai zino, man ispudzio tikrai nepadare,o pora tikrai prasti buvo

Nesu didelis Japonu virtuves zinovas.
Taciau teko lankytis Tobiroje su zmonemis, ne karta buvusiais ir kuri laika, gyvenusiais Japonijoje.
Ju vertinimu Tobiroje pateikiamas Sushi beveik nesiskria nuo tikro, pateikiamo Japonijoje. Ir jokiu ten adaptaciju europietiskam skrandziui.
Gal todel man ir nepatiko zalia, nesudyta zuvis…

Vakar Stockholme nuejau i du sushi barus, vienas is ju tipo prashmatnus ir brangus, bet kaip nebutu keista Tobiros sushi man pasirode daug geresnis.

Kaune atsidarė restoranėlis Yakata. Manau suši ten turėtų būti. Bet aš suši nesu ragavęs, tai negalėčiau pasakyti ar gerai ten ar blogai. Reiktų Velnieną komandiruoti … Nekaltas Cha cha

Kaune siaip karta per menesi ar du bunu, mielai nueiciau patikrinti sio restoranelio jei parasytum adresa.

Senamiesty, Valančiaus g. Nekaltas
Beje prieš kelias dienas per kažkurią idiotišką gyvenimo būdo laidą per TV rodė kažkokį bachūrą iš RIMI, kuris ruošė suši ir aiškino, kad visų reikalingų produktų būna RIMI centruose Taip

Bent jau anksciau RIMI (Savanoriu Hyper) tikrai nebuvo specialiu ryziu, nebuvo wasabi, nemaciau ir marinuoto imbiero, o kazkuriuo momentu visa tai isskyrus ryzius buvau rades Mindaugo Maximoje.
Uz adresa - aciu.