SuSE Linux 8.2 Professional. Siurbiam iš Litneto

SuSE Linux 8.2 Professional. Siurbiam iš Litneto

Na kaip zhinia neseniai ishleista nauja SuSE linuxo distribucija… Taipogi kaip zhinia ji yra mokama Nekaltas O nemokamai ja nera jau taip lengva gauti, reikia gerai pasiknisti kad surastum ish qr galima butu ja nusipusti… Chia tiems ka domina shi distribucija:

http://freesoft.online.sh.cn/mirrors/SuSE/8.2/

dekui, apsigreidinsiu iki 8.2 ir vel sedesiu kaifuodamas Cha cha Jegova distraGeraiGerai

Hmmzz… Taip greit suspejai ? Nekaltas

Trauk velniai reikia ir man kociot Šypsena ple varau i baraka paleisiu galgi parbegs greitai.

Nu wot po kokiu 3-4 val turesiu visus 5 CD Sauletekio barake. Jei kam reikes galiu ir irasyt ir pasharint ir i savo FTP imest Cha cha

o man dar liko 3,5 cd Žliumbia

O man nulinko visi siuntimai Liūdnas triokst nesupratau kame reikalas Nežinau Klausyk tu kur gyveni gal parecordintum prie progos as tau pristatyciau 5 Verbatimus. Beje kokius tu siunti CD as gal parsiusciau kitus ir butu biski greiciau.

ftp://cmpd2.phys.msu.su/
Username SuSE
password: isoimage
Tik ten su kita programa daryti iso tai dydzhiai paskutiniu cd skirtingi Nekaltas

kiek maziausiai rikia vitos susideti suse?

A velniai zhin… Zhinau kad shiaip prashosi ~15 gigu Cha cha Apakęs Neblogai… Nekaltas

kai atsisiusit… prasau idekit i lt serva koki nors Šypsena)

Manau 3GB uztektu. Nors as paprastai skiriu bent jau 4GB ir tada dar pora CD telpa labai prireikus.

Ech paskutiniu 2 CD jau po 96% Esu Vilniuje Sauleteky jei kam reiks prasau kokiu nors budu pasidalinsiu Cha cha

Na ir ash jau turiu 4 cd, ir du 5-us siunchiu, vienakart atsisiunchiau bet md5 sumos nesutapo tai per nauja siunchiu ish 2 vietu Šypsena Nekaltas

Jei CD bootiniai(nes siaip pasitaike,jau nebutiniu keli) but begalo dziugu,jei galetum suorganizuosim kokia ftp su 100Mbit pralaidumu,kad tamstos ilgai nevarginti.

Na va jau turiu visus cielus 5 cd, md5 sumos atitinka… Jei kam labai reikia tai Vilniuje galima butu ka paderinti kad persikopijuotumete Nekaltas

kas parsisiuntet imeskit i vietinisu ftp ir t.t. nelaikykit uzsispaudeCha cha

Nu su savo dsl’u tai ishprotesiu bemesdamas… Nekaltas Davaj einam pas tave i baraka ir metam i ftp koki? Cha cha

nu velnias mano 1cd parsisiunte su kaidom Liūdnas vel teks per nauja siustŽliumbia