surask 6 skirtumus....


surask 6 skirtumus…

moldingai su juostelėm , nėra ant moldingiuko AUDI ženklo , tamsintas priekinis vairuotojo langas , nėra numerio , bamperis biškį pakeistas priekinis ir tipo uždėtas dušimtinės žvynas Cha cha

ir spynelės vairuotojo rankenėlėj nebeliko Cha cha

numeri priskiriu prie bamperio, tai kad Ne

Taip

na nezinau,bet shiuo atveju (rafinuoto),kai uzdejau chroma ant shono,tai man tikrai Apkabinimas tinka Taip

nesuprantu kam viso to, ką čia bando padaryt iš mašinos, skirtos kroviniui vežt? Niekada nesuprasiu kuom yra gražu universalas (pora modelių gal ir neblogai žiurisi, bet tik tiek). Mano nuomonė tokia.

Audiforewer: tai padarei originalius typ44 moldingus su chromo juostele Šypsena tokie eina pas visas V8 , visas 200 ir kai kurias 100 Šypsena Pavyzdžiui pas mano avantą tai su ta juostele Gerai

tik dar , jeigu eina ant moldingų juosta , tai ji ir per buferius abudu eina Mirkt

gal kas nors žino kiek colių šie volai? Kietas

QUATTRO,na faktas ,kad graziau ziurisi (mano nuomone),o ant bamp,tingejau daryt,daugiau darbo Cha cha Labas

fu ****as nikeliai fe. sarkos varnos. negi ateina mada ir i rytus???

nznau kaip jums bet man shita audele grazi nelabaij buwo grazesniu tuo momentu, wiena is tikraij neblogu tuo meto auto kurioms fotosesijas dariau, na sekancia diena suzawejo corado sahmatinis, o paskuj wis atsirasdawo idomybiu o 200 avant nebe Šypsena

oba cia is Vilniaus specialusis autotransportas? kur sniega nukasineja? toks ciuju gerai sniega prastumdo