super (love)


super (love)

nu va kokia grazi mergaite ir stiliukas labai seksualus Myliu Myliu Gėlė Girtas

Veidas tai prasos plytos

flexable tavo irgi Flirtas Cha cha

ne sijonas o dirzas Baisuspaskui per tokias baxurai ir sako kad mergos ke… ne esme kad tokiu mazuma :confused: ir kur cia stilius ir mada man pasakyk? gal jos nuogume visgi? Juokiasi

nu grazuu Myliu rimtai Gerai ;]

Man tai įdomu, ar bernai žiūrėdami ir seilėdamiesi dėl tokių foto galvoja apie paną nors biški daugiau nei apie mėsos gabalą Juokiasi pvz iJonai, ar norėtum su šita mergina nueiti į kavinę , pašnekėti apie gyvenimą, pakviesti į svečius susipažinti su šeima ir t.t., ar tik išpisti? Juokiasi jei antras variantas, tai tada supranti, kodėl daugelis merginu visai netrokšta būti tokio stiliaus ;]

Tokios merginos noreciau visom prasmem MyliuKaip tu sakai, nueit i kavine, supazindidnt su tevais - savaieme aisku, o kodel gi ne? Ir pasneket apie gyvenima galima butu. Ar tu mana kad jei siuo atveju si mergina grazi ir seksuali, tai protas kaip 8 metu vaiko? aisku labiasuaiai lenda i galva apie lova mintis, nes beprotiskas grozis hi;]]]

stiliaus nezinau, bet kad dauguma neimanoma but tokiom graziom tai savaime aisku, o svajoja kiekviena/as ir nori but grazi/us

_ flexable , ne tik veidas Nekaltas Kietas cocorosie , netrokšta būti tokio stiliaus ne vien todėl, kad nenori jog į jas žiūrėtų kaip į “p**amus” daiktus. Ir šiaip reik gerai pačiuožus būti, kad taip atrodytum ar norėtum taip atrodyt. Kietas_

Linksmybės Cha chasexova, bet seip teisingai pasakyta cocorosie, daugiau nei pist is jos kazin ar reiktu, bent man, o seip tai labai Gerai apranga kai Moteris nori pasakyt ,kad siande jai niesti ir nori, kad kas pakasytu Šypsena

nea manau jos nori sokiruot kitus ir pasakyk stai ziurekit koks mano kunelis grazus kad nereikia ne rubu Cha cha tikrai nemanau kad jai niezti Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Spanguole visom kartais niezti, ji irgi ne isimtis Cha cha

taj jei ji kiekviena karta taip eina sokt ar pan tai jai visada niezti? Juokiasi

as taip nesakiau ir ka zn, as jos nepazystu, gal ji nimfomane kokia pvz Cha cha, beabejo jei ji kokia go go sokeja ar pan tai nieko nereiskia, bet jei seip Moteris taip apsirengia tai tikrai ne del to, kad patogu labai taip Šypsena

kojos storos

Mhhuahaha Juokiasi

foto vulgaroka, apranga taip pat, bet dar tas sautuvelis rankose tai neaisku kur cia ji ir kokia proga… jei i gatve sumastytu mergina taip apsirengus eit tada jau tikrai nekas…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

baisu Baisus