šuo nebepaeina, kažkas nutiko visoms pėdoms.

šuo nebepaeina, kažkas nutiko visoms pėdoms.

šuniui jau 13 metų. nedidukas, kokių 5 kg. nuo Kalėdų pradėjo sunkiai vaikščioti ir dabar beveik nepaeina - tenka nešiot. Visos pėdos netikėtai deformavosi (tarsi būtų užmintos, sutraiškytos), labai ilgėja nagai, tarp pirštų pėdos pusėję tarsi sukrešėjęs kraujas (mama sako, kad pats apgriaužė pėdas). Gal žinot kokios ligos požymiai? Šuo neramiai miega, cypia likęs vienas kabaryje, bet ateiti į kitą kambarį nebando. Ėda godžiai. Į kiemą išneštas truputi vaikštinėja, bet nerealiai lėtai. Ar čia dėl senatvės, ar kokia liga laikina? Nagų kirpti neleidžia (kanda), o jeigu kirptume pas veterinarą su narkoze, turbūt nebeišgyventų… Užmigdyti gaila, bet žiūrėti kaip kankinasi irgi nesmagu. Gal yra kokių nuskausminančių vaistų, tepalų kad bent išsimiegot ramiai galėtų? Veterinaro mūsų krašte nėra (jeigu neskaičiuosime tų, kurie tik mėsa ir karves tikrina, o Vilnių atvežti pat nėra galimybės Ne

na nezinau, tau tikrai reiketu paieskot vetrinaro. gali but kad nuo senatves, bet vistiek reikia kazka daryt. hm gal pabandyk pasiskambinti i kokia veterinarijos klinika pasikonsultuoti. o jei taip baiminies del narkozes, tai narkoze gali but ir nevisiska. taip man suneliui dare. na jis kazkiek jaute ta skausma, bet pakentejo o ir visos narkozes nereikejo. na bet liudna kad tau ten taip. ziurek laikykis

as irgi nezinau, bet kazkodel prisiminiau ta ziemine tema apie pazeistas pedutes ir kazkoki stebuklinga vashka… Nekaltas reiketu atkapstyti Šypsena

Į ligą nepanašu, gal jis į kokius chemikalus įšokoŽliumbia
Bent aš apie tai nieko negirdėjau.
Ir išviso-virtualiai mes tave galime išmokyti termometrą į subinę sukišti,aišku ilgai aiškindami.Bet nustatyti diagnozę nuo ko visos keturios pūna nuo apačios-neeeeeeeeeeeeeeeeNe

Nustebęs ir visgi gal dar nelaikas pasiduoti. susiradau tą temą apie vašką pėdutėms. gal rimtai mano šuniukui nuo kokių druskų ir žiemos šalčio susidėvėjimas koks. bandysiu ieškoti to vaško.
gal kas žino, ar jis nekenkia šuniui, jeigu bandys laižyt nuo pėdų tą vašką? nes tikrai bandys…
dėkui visiems bandantiems patarti. suprantu, kad sudėtinga. gal bandysiu skambinti veterinarams į klinikas. tik kažin, ar jei noriai telefonu patarimus dalina. lieps atvežt, o aš negaliu Žliumbia

Ir kodėl gi tu negali 5 kg šuniaus pas veterinarą nugabenti!!!??? Man tai keista…
O šiaip tokioj situacijoj tik veterinaras ir gali padėti tavo vargetai, tad organizuokis transportą (tiks maršrutinis autobusas, mašina, dviratis ir t.t.) ir važiuok pagalbos Labas

dviračiu, riedučiais, paspirtuku Piktas
juk sakiau - nėr ten veterinaro padoraus
o ratų aš neturiu. man ką taksi į vln jį vežt? o ką atvažiavus pasakys?
pasakys migdom Apakęs kerpam nagus Apakęs darom operaciją Apakęs darom narkozę - neišgyvens Liūdnas
net kelionėje, kaip niekada nevažiavęs, turėtų klaikiai jaustis.
bijau taip eksperimentuot. o čia veterinaras tik mėsą, pieną patikrinti sugeba, ar karvę apžiūrėt. bent kiek mano padarėliams (žiurkėnams, kiaunės mažyliams, jūrų kiaulytei) kada bandė padėt - visi neišgyveno. jo patarimai iš lempos - dažniausiai tik pakenkė.
nebežinau, ką daryt.

Nu bent jau nors paskambint veterinarui gali?

Cia nieks tau per interneta nepades,galima tik spelioti,o naudos jokios,suniukas tik kankinas ir viskasLiūdnas
o kur tu gyveni?
Negi autobusai nevazineja Nekaltas
o gal draugai gali padeti??

nu tai geriau paekspermentuojam virtualiaiLiūdnas

ne vienas pavizdys siame forume yra buves,kai taip beekspermentuojant ir nevezant gyvunelio pas veterinara jie paprsaciausiai neisgyvenoŽliumbia

Nu zinai, labai liudna darosi, sitokius dalykus beskaitant.
As esu laaabai toli nuo Vilniaus, bet visgi turiu viena veterinaro telefona, kur dirba nuolatos 2-3 veterinarai: 254202.
Skambink, papasakok vargus ir issiklausinek.
Vietiniuose, lietuviskuose "Geltonuosiuose puslapiuose" turetum rasti ir daugiau adresu bei telefono numeriu.
Nedelsk.