Suns vardas

Suns vardas

Nusipirksim Vokieciu aviganio veisles suni (patina) ir nezinau koki jam duot varda. Gal galit pasiulyti?

tam yra "Flora ir fauna" klubas…Labas

Geras vardas yra Pasikiskiakopusteliaudamas arba, pavyzdziui, Rolandas.

Tuzik - the best name in da world! Cha cha
bet tiesa, kad tam skirta ‘flora su fauna’

Flora ir fauna ne vardams rinkti Pavargęs tai kiekvieno savininko reikalas,tik jis mato ir bendrauja su savo augintiniu,tik jis ir gali vardą išrinkti.
O vardų pasiskaityti gali čia
http://www.dogomania.com/dog_names.shtml

man patinka toks suns vardas kaip KUDLIUS Cha cha, tik jis gal siek tiek nuvalkiotas. as manau, kad ta varda reiketu pakeisti SUSIVELUSIS, o ji saukti reiketu: "Susivelusiau, Susivelusiau!..".
manau tavo sunkiukui tiktu toks vardas Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

kiekwienas juk klysta…Nežinau

mano suns vardas bus Stasys! na man tiesiog tinka toks vardas suniui ir tiek! Pazistu ne viena stasi zmogu, sutariu puikiai, tad tikrai jokio kersto, kaip kam nors gali pasirodyti, tame neslypi.

Sharikas Nekaltas

Ankstesnio mano sunio vardas buvo Shamilis Baisu gal zinot kokiu linku kur butu kitu suns vardu. Piktas Uzrakino mano tema fauna ir flora forume o pasake tik viena labai lieva varda

Niuz kazkada pas mooos kaime boovo RexasŠypsena O pas drauge…poodeliookas…BILIS Juokiasi Tei tex jaucioo paciam rinkti…bo ce daugiau skonio reikalasŠypsena

Bandyk Syska arba SasyskaCha cha

Teofilis…

[quote]Tweek rašė:
…arba, pavyzdziui, Rolandas.
[/quote]
Jei per ilgas,gali duot pagal pavarde trumpesnis.

Jeigu pirksi su dokumentais, tai vardas jau bus išrinktas. Tos pačios vados šuniukų vardai prasideda ta pačia raide. Jeigu prieš duodant vardus leidžiama būsimajam seimininkui parinkti vardą - yra labai gerai.
Prašom pranešti pirmąją vardo raidę.

viskis… dzinas…Girtas

BUCKIS. na tai buvo mano katino vardas, bet ne tame esme…

Na as visad maniau kad vardas kazka turetu reijksti vienaip ar kitaipŠypsena
kai planavau tureti suni (isejo taip kad niekada jo ir neturejau), buvau sugalvojes jam is pirmo zvilgsnio trumpa ir paprasta varda - ORTAS. Jei sis vardas domina, pasiziurek graiku mitologijoje ka jis reiskiaŠypsena)…tas vardas tinka tik dideliems sunims Šypsena) vilksuniams…o ypac dobermanams.

Amonas Aratas Akela
Burbonas Baitas Borgis
Citras Celis Ciberijus
Čakas Čikilas Čiautas
Debris Dukas Dolis
Emiras Efris Endas
Fremas Froidas Fakyras
Gregas Galilėjus Grogas
Haris Holidėjus Hornas
Imidžas Indigas Ikaras
Joris Judžis Jambas
Karatas Kraitas Koras
Loidas Laris Lukas
Masonas Mauras Markas
Norfas Nordas Natas
Oberonas Ortas Otelas
Piratas Portas Prerijus
Rodis Rokfeleris Reinas
Satas Sidras Safyras
Šeichas Šokas Šarmas
Titanas Toris Trojus
Urbis Uranas Ūkas
Vadas Varovas Vudis
Zoro Žiemis Žaibas