Sunku pilnai ikvept

Sunku pilnai ikvept

Gal kam buve panasiai, kai pabegiojus (ir begimo metu) buna sunku pilnai ikvept. Toks jausmas, kad ikvepei, bet ne iki galo. Norisi ziovaut, nors tikrai ne del miego trukumo. Ech, sunku paaiskint…

daug kam taip buna, reik daugiau sportuoti

nesiplesyk taip…gal per dideli kruviai…

maziau rukyk!

Nubegu 3-6km kasdien + 0.5h-1h ivairiu pratimu. Nezinau, ar cia gali buti per dideli kruviai, per skausmus ir asaras nieko nedarau. Gal kvepuoju kaip nors negerai? Bet kad naturaliai taip iseina.

Per savo gyvenima esu surukius daugiausia 1 pakeli cigareciu. Manau tai ir yra visos problemos priezastis Kietas

nea…pakelis nieko nepadarystu…aisq jej cia viso gyvenimo kiekis…o ne dienos…

man taip budavo daznai, kad irgi neikvepdawau pilnai oro, skaudedavo sona, tai cia ne nuo rukymo(as visai nerukau), o nuo to kad neteisingai manau kvepuoji kai begi, pervargsta sirdis, o tu blogai kvepuoji, taip ir gaunas, stenkis giliai kvepuot, neskubek, neuzlaikyk kvepavimo ir manau viskas bus gerai

arba tau kazkokio ten raumens,netoli sirdies,po sonkauliu,uzdegimas,bo pavasary daug kam pasireiskia

diafragmos?

lyg ir

seniau,kai mazai sportuodavau,tai jo,po begiojimo taip budavo,o dabar kaip reguliariai begioju,tai viskas ok.

Aciu visiems uz pasidalinta patirti ir patarimus! Aciu dievui, as ne viena tokia. Beje, atrodo viskas susitvarke: kita diena (po tos, kai buvo sunku kvepuot) paskyriau gilaus kvepavimo treniruotei (bodyflex), o dar sekancia padariau iseigine Šypsena dabar viskas liux!

Va būtent reikia reguliaraus sporto.Sėkmės !

Būna ir man taip kartais…

Tik kartais… Kietas