Šuniukas siusioja kambaryje

Šuniukas siusioja kambaryje

Sveiki, nagi noriu su jumis pasikonsultuoti. Jau esu sia tema rasiusi, bet.... atrodytu kas tinka visiems, tai mano suniui ne. Jai dabar 4 menesiai, bet kol kas jokio progreso link ismokymo siusioti ja ne kambaryje. Atrodo kuo didyn, tuo kvailyn. Isvedi i lauka, laksto iki kol nuo koju nusivaro, o atejus i kambari pridirba didziausia bala. Ir niekas negelbsti - nei gyrimas, nei laikrasciai - niekas. Atrodytu taisykliu jai nera. Maza tai maza, bet kad jokios pazangos ji nedaro. Mazesne protingesne buvo. Patarkit kaip man su tuo kovoti, ka daryti, kaip ismokinti? Busiu dekinga uz ivairius patarimus...

4 mėnesiai - jau nemažai. Narvas Taip

...ir kantrybė.

Kantrybes kol kas pakanka. Aha, uzdaryk ja i narva arba neisileisk i kambari, tai toki skandala pakelia, kad to triuksmo neapsikentus po valandos is narvo isleidi arba i kambari isileidi. Siaip laikinai apsigyvenau pas tevus name. Mama mano taksiuke myli ir lepina, su jos "isdaigomis" susitaiko, bet tevas amzinai i bala isilipa ir baisiai pyksta. Nakciai ja jau net ne name, o garazelyje uzdarau, kad namuose balu nebutu. Tai va, arteja ziema ir siaip ar taip teks apgyvendint sune namuose. Tik bijau, kad tevas itin priesinsins suns nakvojimu kambaryje jei panasus bajeriai kartosis...

Tėvui prie šliurių pado kempines priklijuok Kietas Neprisitapšnos tiek...Ir dar, sakyk: "tėvai, žiūrėk kur eini"...

nakčiai pas save kambaryje į narvą uždaryk Šypsena bet prieš tai ji turėtų paprasti jame kažkiek laiko praleisti.

Juk po maisto, ar iskart po nakties ji tikrai slapintis nores, taigi, pvz. is ryto tik atsikelus imk suni i rankas ir nesk i lauka, jei nieko nedarys, grizusi uzdaryk i narva, po 10-15min. vel nesk i lauka ir tai kartok tol, kol lauke nepadarys, kai padarys - labai girk ir nebeuzdaryk i narva Mirkt

Mano kantrybė šioj vietoj baigėsi 8 mėnesyje Nekaltas NekaltasIr nenumiriau Mirkt

Na tai ir vesk iškart į lauką.

Na, jei taksą uždarysi nakčiai ne namie, o garaže, tai patikėk, sulauksi dar ir kitokių elgesio problemų. Taksas turi būti greta šeimininko. Tai ne koks voljerinis šuo.

dek pamperius Mirkt arba triusikus su vystyklu Cha cha gal kaip vaikas jausdamas diskomforta tarp koju suvoks, kad daro negerai... as nejuokauju, pirma mano kalyte greitai suvoke, kad tas daiktas tarp koju akivaizdziai demaskuoja bala ne vietoj MirktO siaip boksas - tikrai iseitis. Pratink prie jo pamazu - lai zaidzia jame, grauzia kauliukus, kai uzmigs uzdaryk jame. Maniskiai dezes is pradziu pakest negalejo, reke kaip skerdziami, o dabar musasi del vietos trise sulinde Juokiasi tiesiog pamate, kad dezej saugu, jauku ir seimininkas nebara kai joje sedi Cha cha

Kai suniuka prie grandines pririsi, tai atkaklesnis 2 dienas cypia, bet jei nenusileidi, tai jis nusileidzia. Su narvu irgi tas pats. O siaip tai skaiciau nevienoje knygoje, kad taksai labai megstantys pagudrauti.

yra vaistineje tokie ausu kaistukai - nuo triuksmo Mirkt apie 9 Lt kainuoja. per savaite pareks ir persilaus Cha cha visos mano kardinalios priemones - iskraustymas is lovos, veliau i virtuve, vasara i balkona - buvo sutiktos su didziausiais triuksmais ir protestais. Oi, sunku buvo tai iskest Pavargęs bet viskas savo vietose Mirkt suo juk "..ir kariamas pripranta.." Mirkt

Labai nemėgstu šitos patarlės, nes jos pabaiga yra tokia: iš pradžių kaukia, o paskui kabo ir tyli. Pripranta...

Tinkamo narvelio suniui neturiu, nes manau turi toks aktyvus suo kuo daugiau vietos jame tureti, o ne ikistas i anksta narveli koncertus kelti. Negi tik narvelis iseitis? Tokia miela sunyte, gudri i savo puse, tik itin netikusi su tuo savo siusiojimu kambaryje.

Narvas, naudojamas šuns pratinimui prie švaros, neturi būti didelis, priešingu atveju šuo "gyvens" vienam kampe, o šlapinsis kitam. Mažam narve po savimi nedarys ir taip po truputį pratinsis kentėti. Taksams tinka plastikinis boksas, dydis Nr. 3. Dar vienas dalykas. Reikia daugmaž užfiksuoti kokiu dažnumu kalytė šlapinasi ir vesti į lauką būtent tada, kai nuo paskutinio šlapinimosi praėjo pora valandų. Jei šlapinasi dažniau negu kas 2 val., reikia susirūpinti jos sveikata. Patarčiau pamąstyti, ar ji tinkamai šeriama - galbūt dėl neteisingo raciono ji priversta gerti pernelyg daug vandens? Jei su šėrimu viskas tvarkoj, tai galbūt verta padaryti šlapimo tyrimą - jauniems šuniukams šlapimo takų ar inkstų uždegimai ne tokia jau retenybė.

Jau daugybę kartų kalbėta, kad pratinimas prie narvo turi būti laipsniškas ir nesukelti šuniu streso. Teisingai pripratintas šuo narve jaučiasi gerai ir nekelia jokių koncertų. Ir kas gi sakė, kad šuo turi būti narve visą laiką? Dvi valandas pabuvo - ir malonėkite valandai į laiką. Kuo toliau, tuo labiau man kyla įtarimas, kad šeimininkų kaltės čia daugiau negu šuns...

oi Baisu nezinojau as to galo... Nekaltas nebesakysiu tos patarles... Ne

Kantrybe kantrybe ir dar karta kantrybe...

nu pas mus irgi galima sakyti panaši problema Cha chatik bėda ta,kad gyvenam nuosavame name ir kurį laiką,kol nebuvo suveikia visi skiepai šuniukui,leidom jam kieme vienoj vietoj reikalus atlikineti.tai dabar kai vedžiojam (4mėn.jam),tai laxto lauke,bet nieko padaryt negali.grįžtam į kiemą ir iškarto atlieka reikalus Cha cha nu net nežinom ką daryt..o dėl namų,tai laix nuo laiko jis visdar padaro,bet tik tuo atveju,kai pat nespėja suvokti,kad jau i lauką nori Šypsenanu tikiuosi paugs ir susitvarkys ..bet šiaip visada jį pabaram,kad jis suprastų ką padarė..