Sula- sveikatos eliksyras

Sula- sveikatos eliksyras

Čia prie temos:[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/538981.455-=(932353748](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/538981.455-=(932353748)

Gerai

O jau galima leisti? Kieme auga du dideli berzai ir labai noriu paragaut tikros sulos Niam niam Ir tetis kaip tik rado mano senelio ranku darbo is medzio isdrozta vamzdeli sulai leist…

Galima leisti Taip o Sūgeręm? iš viso griekas tokia proga nepasinaudot, kai kieme auga. Juo labiau, jei beržas didelis, tai ir bėga smarkiau. Prie mano tėvukų namo tai irgi auga labai didelis, netgi sakyčiau milžiniškas beržas, iš viso retai iki tokio dydžio beržai užauga. Tai iš jo daug metų leidau, bėgo labai smarkiai, ir skanesnė nei iš kitų. Bet jis savo atitarnavo, dabar tegu pailsi, einu į gretimai esantį miškelį, ten beržų netrūksta, skruzdėlynų aišku taip pat. O skruzdėlės nėra tokios darbštuolės, tinginės jos - tik išlenda atšilus iš savo namų ir tuoj puola mano gėrį pavogt Užsispyręs

klevo sula saldesne,sy savaitgali prileidau pora trilitriniu sloiku Girtas o ar labai sveika gerti sula? ir kuom ji tokia sveika Nekaltas Šypsena

Tai temoje šiek tiek aprašiau (žr. 1 žinutę po nuotrauka), ir dar nemažai turiu info, tik dar pats neperskaičiau, ryt poryt šiom dienom imesiu…

tetis is sodybos jau pora savaitgaliu tempia penkialitrekus,tai sula vien ir gyvi galima sakyt Cha cha

kam greziat medi…reikia sakute nulauzti…kam zaloti vargseli

Iš šakutės nebėga.

man bega, Nekaltas