Sukuriau Flash MX 2004 migtuka. Kaip padaryti kad ant jo paspaudus nueitu i apie.htm?

Sukuriau Flash MX 2004 migtuka. Kaip padaryti kad ant jo paspaudus nueitu i apie.htm?

juk tau #it.banga aiškinau, kažkas taip:

onClick mouse, GoTo url (tiksliai neprisimenu nes seniai jį rankuose laikiau)

nu ten gi Action Scripte yra migtukai…paspaudi ir automatiskai tau koda paraso… MouseEvent …OnClick… getURL… tik adresa savo irasai ir vsio…

Aš darau taip:
Pvz pirmas freimas filmuke būna "Pradžia" (uždedi frame label). Tada kox penktas būna "Apie mane". Nu tai va. Pirmame freime reikia įterpti action scriptą stop ();
Tada sukuri knopkę. Ant jos padarai action scriptą: on (release){ gotoandstop ("apie mane&quotMirkt ;}

galima daryti gotoandplay. On (release) reiskia, kad skriptas suveix, kai bus paspaustas. ir psio Kietas

visu pirma…ar tau dar rupi tas klausimas???Šypsena

o siaip… dar karta perskaicius tavo klausima nesuprantu… ar tas apie.htm tai yra atskiras html failas…ar tai kazkur internete yra…arba taip pas tave flash’e yra pavadintas frame??? jei paskutinis atvejis tai skaityk priespaskutine zinute… (gotoandstop)

actionscripte I buvo taip:

mygtuko_vardas.onPress = function() {
getURL("apie.htm", "_self&quotMirkt;
};

jei rasoma action’us freime, jei paciame mygtuke, mygtuko varda galima praleist.

kiek zinau, MX2004 yra actionscript II, bet jis skiriasi pagrinde class’ais, tai matyt nebus problema.

p.s. kur tamsta gavot netrial MX2004??

kam eiti sunkiu keliu? Kur kas paprasčiau-
on (release){
getURL ("apie.htm", "_selft&quotMirkt;
}
tik šitas skriptas ant knopkės dedamas
O dar galima dar paprasčiau- pažymi knopkę, išskleidi Action Scriptą. Jis defaulte būna Normal Mode… tai tu tiesiog pasirenki- operations>browser/network control/getURL ir tau tik į lentle surašyti, ka daryti reikia;] lengva kaip 2 pirštus apmyžtiMirkt

gal truxta &quotMirkt"Nekaltas

)