Sukirmijęs

Sukirmijęs

Še jums 106 Rallye Apkabinimas

O ka vairuoji kasdien?

Ai šūdą tokį… Peugeot 106 Rallye.

kokio 7bmw smugis i gala arba sona Gerai Juokiasi (aishku nelinkiu),va kodel cia ne masina Labas

Tarakonaz, tai cia tavo daily car’as ir kartu sport car’as? Nekaltas

Taip, saugumo nulis. Laimingas bet kol kas tai ne pagrindinis prioritetas. Cha chaTaip, Manjake. Į paskaitas aš nevažinėju mašina. Fakultetas prie Prezidentūros, daug autobusų važiuoja. Bet jei šiaip kur reikia, tai daily caras. Nu ir dar kartais Mazda 6 paimu, bet man su šita labiau patinka. Cha cha

Manjakas-rasyk nakum lietuviskai,nes as is senesnio pasaulio Piktassutinku vaziuot smagu,turejau mk1 gti,bet nu neilgai,motora pakoriau Cha cha

RM youtube.com/watch?v=89gYxOmGtH4&feature=player_det ailpage#t =165s Cha chaEDIT: aisku su situo pasekmes kitokios butu, ir faktas kad maza masina tai nekazka saugumo atzvilgiu Liūdnas

Pamąstymui: į ką geriau spirti - į sportbatį ar į plytą? Klasta

RM, nemoku rusiskai Ne Nežinau

plyta imauta i sportbati Taip Cha cha

Tarakonaz, ok bet jei prisireikia palekt prie juros su Moteris saule palydet?

Taigi sakau, kad Mazda 6 dar yra. Laimingas Bet jei tik dviese, tai ir su Peugeot galima. Juokiasi Nu bet rinkčiaus Mazdą būtent važiavimui iš Vilniaus iki jūros. Nekaltas

Riaumai, bemsai ir audines gi nelaksto Cha cha Kodel turetu trenktis jos i ta vargsha pezuka :confused: (anyway, pirma pataikyt reikia dar Juokiasi )

mazda dyzeline?

Ne. Nežinau

Nu ir kas blogai kad ne dyzelis? Nekaltas kiek ji to bendzo ryja 7-9 litrus 100km? visai px nx

Mieste su Mazda įtelpu į 10. Taip Bet kai aš studentas, tai man tas ekonomiškumas ir tai, kad dyzelis pigesnis, jaučias. Juokiasi