Suka..

Suka…

…lencūgus dalivei?

sūka ir prakaitOja Taip

Pavarot ant greičio?

labai, tik paskui cigaretem springstu Taip Vakar greituminiskai i Palanga myniau ir atgal Ufff

orangutangen- uzsidek sau minusa riebu ant kaktos.

plentinukas Gerai mtb Blogai

Man kaip tik mtb labiau patinka mišku varyt Valio

sukam sukam Gerai

man kaip tik su plentinuku ant greicio Girtas

Kartais gerai ir su plentiniu prakošt, bet su mtb nuo kalno varyt miške su pašokimais Valio Apkabinimas Valio Apkabinimas Kietas

į darbą su dviračiu važinėju dabar.

o nesuprakaituoji? yra kur darbe pasistatyt? aš ir gal varyčiau, bet man už 5 min pėškom darbas bulvaru paeit, tai net neapsimoka mint. ir kažkaip nebepatinka mint be spd ir ne su velikisto apranga.

vien del abtiazkiu niekas manes ant plentinuko neuzsodins Cha chanors ir MTB raideriai abtiazkes pradeda megti Vau!

Bet važiavimas skirias kaip diena ir naktis su belekokia apranga, ar su specialia.

nesuprakaituoju. neminu taip, kad prakaituočiau. normaliu tempu. minu nuo lazdynų iki žirmūnų, užtrunku 10min ilgiau nei su mašina. darbe yra kur pasistatyt. tokį kampą išsivaliau nuo dėžių visokių ir statau saugiai.

as i darba su savo plentinuku ir aBtemptais sortais minu 5km Cha cha ir aisq tulike persirengiu, diskomforto daug nera, prakaito minimaliai Šypsena vat po darbo namo ant greicio tai slapias bunu Taip

Tiek kad su normalia sistetine aptempta dviratininko apranga žymiai mažiau prakaituoji. Ir ji šlapia nabūna, kaip paprasti medviliniai rūbai. Aš vakarais 50-70km paminu. Kartais ir varžybose mėgėjų klasėj padalyvauju. Kažkada iki draugelio myniau, tai galvoju su kedasais numusniu. Tai be spd kažkaip atskirai kojos atskirai pedalai sukas Cha cha

nelabai aš ekspertas. brangus tavo plentinis?

1000lt dėvėtas.