su

gmauthority.com/blog/wp-content/gallery/2010-chevrolet-silverad o-hd/x10ct_sh004.jpg

nu iš tavo Šalčininkuose chatos kiemo Cha cha Motina jos metrikacijoje dirba

jei apie tą pačią kalbam tai ji tikrai ne iš mano kiemo Cha cha

sakė iš tavo Cha cha 26m

kad ne bl sakau Cha chatai jos motina galės ir parašą jums padėt Juokiasi

daug kazin reikalu su vairo permetimu?suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-legacy-gtb-twin-turbo-280- preisupdate-bitburg/188187043.html

realiai chaltūrinant darosi, RSE yra tokiai permetęs, patirties turi. Su stabdžių skysčio tuo indu reikalų yra, bet pasidaro. O šiaip tai tik ant popieriaus tas motoras zjbs, realiai tai nieko gero, juolab tarp 4000 ir 5000 apsukų nei viena turba nepučia, važiavimas, jei penkta gaike užmiestyje, arba iki 130, arba nuo 160 Cha cha Cha cha Cha cha

cia butent su tuo twinturbo chalturint reik?

taip, su twinturbo. RSE kalbinau, kaip ten vairas dėjosi, su chaltūrom ar kaip, nes twinturbo tik su dešinėj pusėj vairu buvo, tai sakė, kad nebuvo lengva, bet su tam tikrais perdarymais pasidarė. Buvo pardavinėjamas 1996 metų toks univermagas, juodas, su dujom, JDM, permestu vairu, tai dujas dėjęs slavka atsiliepė apie patį važiavimą neigiamai, nevažiuoja ant 280ag nei per kur, o apie apsukų diapozoną, kuriame nepučia nei viena turbina, intike pilna rašliavų. Pavaros trumpos.

Aisku Gerai kad tik rhd irgi mates buvau,tiesiog graziai skamba 2.0 twinturbo ir tiek kw Cha cha

perprogramuot reikia, ir tas chaltūrinimas, kai liečia stabdžių sistemą, neatrodo smagiai. pats motoras kaip ir geras, bet kai dalyje apsukų jis lavonas ir prašosi smaugimo, tai… nu romantika ir tiek Cha cha

soprano, nereikia man susirašyt Cha cha

pamatysi Juokiasi

ką pamatysiu? Piktas ar tu ją ****i? Cha cha

Robis> Note3 imanoma pigiau nei 1699 rasti nauja?