Su kuom asf pasiziureti?

Su kuom asf pasiziureti?

Gal sakau kas su tokiais juokeliais yra susidures:
yra filmas su ispletimu mpeg, failo properciuose raso kad suspaustas jis su mpg4 microsoft versija ten kokia tai, ir pagrindinis blogumas tas kad media playeris neleidzia to failo nei pirmyn prasukti nei atgal atsukti, t.y. jei jau paleidai tai turi ziureti iki galo, be galimybes sustabdyti, nes sustabdzius vel gali ziureti tik is pradziu. tas pats sposas ir su bsplayeriu. gal kas susidures su tokiais ir zino ka daryti kad to filmo man vel is pradziu neziureti kad pamatyciau kaip ten viskas baigesi?

nu nz kito budo. tik nuo pradziu Aš nekaltas

nu kad ir nezinai kito budo, bet uz operatyvuma zemai lenkiu savo zila galva. 1 min!!!

na siaip jei neina prasukt, reiskia kai ripino tai uzmirso arba siaip key-frame’u nesudejo, pats kazkada toki klipa turejau, tai taip ziurejua, cia siaip reiktu pasikonsultuot su zmonem, kurie su encodinimu susidure daugiau, gal ir yra kox sprendimas…

nesidomejau niekad, bet man rodos, tiesiog tox jau cia formatas, kad neprasisuka gal Aš nekaltas

Aha teisingai cia pastebejai apie keyfreimus uzmirsau. tokiems ripintojams nagus nudauzyti, siunciu dabar toki asf recorderi gal jis pagelbes. beje gal kas zino kas per velnias yr asf tools?

matyt buna kodeku kur rodo normaliai. Pas mane 1 filmas yra, kur anksceu rode tik nuo pradziu, o dabar netycia papuole po ranka ir rodo normaliai. O dabar win’ai kiti ir kodekai kiti.

start->run->mplayer2 jei keyframe yra (asf’e turetu boot) tai seekins bet bus tox ilgas sh Mirkt kaip bufering

neseekina bjaurybe, ale parsisiunciau tokius asf tools tai ten kazi kas yra tuom klausimu parasyta. todel pabandysiu parsineses namo uzsiundyti tuos toolsus ant to filmo.

Dar nesukure supuve kapitalistai tokio formato kurio posovietinio bloko ziurovai nebutu prasuke Šypsena kaip nors. bendrom jegom. prasuksim ji. ir tada galesiu visiems papasakoti kaip filmas baigesi.

dar paieshkok tokios progshes asfindex turetu pataisyt bet ant kai kuriu sugadintu failu uzstringa

jau viskas normoj. asf recorderis pagelbejo.

kam nerodo kokio filmo ar be garso rodo ir tt siulau http://www.btinternet.com/~nimosiro/ cia yr kruva kodeku dabar visus filmus glaiu ziureti su juo.