Su kokia programa patartumet zhiureti filmuz?

Su kokia programa patartumet zhiureti filmuz?

Turiu toki lieva pisiuka: P2-210Mhz, 96 RAM, 4 MB video. O filmus kartais pazhet tai noris. Shiaip *.mpeq, *.dat ir lievos kokybes *.avi pavezha be problemu. Jei zhiuri filma ish CD (CDROM’as veikia DMA rezhimu, o hdd ne Liūdna )tai kartais netgi geros kokybes avishkes nestabdo. Pastebejau, kad stabdymas priklauso ir nuo programos, su kuria zhiuri. Gal teko kam susidurt su panashiom problemom? Kokias programas naudojot, kurios ryja mazhiau kompo resursu?..o gal ne programose esme, yra ir kiti alternatyvus budai kaip pagerinti vaizdeli, nenusipirkus naujo kompo Šypsena ?

Parsisiusk gera Media playeri(nebutinai windows).Tik patariu ne Divx nes ant jo daznai uzkimba ir reikia kompa perkraut.

Sako, kad BSPlayer ryja mazhai resursu…Kadangi pats nenaudojau, tai garantuoti negaliu.

DivX yra codec’as, o ne player’is.

Jap!! Šypsena BSPlayer naudok, ryja tikrai mazai rezursu ir jis turi daugiau finkciju nei MS Media Player’is!

Nueik i http://www.download.com Pasirinkimas playeriu tikrai didelis.

Bet vistiek ant Divx man uzstringa

RealOne Player pas mane dirba daug geriau nei W media player (pas mane C300, 32 Ram). Pabandyk.

Buvau dar parsisiuntes Ultra media player(grynas sh)ir windows media pleyer 7 versija(jega)

ZOOMPLAYER. Nemokamas, mazai resursu ryja (tas nustatomas ant leto kompo). Full valdymas is klavos. Nemokamas. DVD mode. Subtitrai. Playlistas ir t.t…

Ziaurei fainas angelas Taip

Grazu …

Sesk ant menulio ir supkis, supkis neliudejusi angele ApkabinimasNuo dangaus iki dangaus… Tūsas

vejaj, kaip grazhu…magishka…