Street Legal

Street Legal

I kokia masina del ta varikli ? As jau 4-am mieste, bet nauju masinu neatsirado :o((

furrano, whisper ir dar kazkokia… neacimenu

naxas aisku as zinau kaip i kitas masinas galima ideti pvz. i remo , ninja arba coyot’a

Nieko gero is to 10 cilindru variklio nei superchargerio nei turbo neuzdesi, gausis 8xx arkliu, o su 8 cilindru 933 arkliu.tai vot, geriau det 8 cilindru.
O siaip yra tokia masinele kuri turi default 6 cilindru varikli, o tu jai idek 8 cilindru - vo ten tai pati galingiausia gaunasi. Nors yotta vistiek man islieka galingiausia, greiciausiai padaro 60 per 1,616.

pilots > nu bet su V8 + Turbochanger (ar Superchanger) + NOS = piestu, o suvaldyt neymanoma Liežuvis Šypsena

GeSa > tai gal pasakysi ? Nekaltas Nes man labai jau įdomu, kaip tu ten tą variklį įdedi Nekaltas

patampysiu tavo (gal ir kitu ) nervus

E xebra kru gaut sita zaidima???Koks jo pilnas pavadinimas??????ApakęsTaip

Aiskinu i varikli sumeti geriausias dalis + supercharger + ausinima per kapota iskisi + didziausi, placiausi ratai + amortikai ir spyruokles brangiausi.
PS 1,616 padarau be nos, su nos 1,3

Rytuxs > Street Legal

Čia pilnas pavadinimas Mirkt O gaut gali iš i-net’o Šypsena

GeSa > Man labai įdomu, ar ilgai mus apgaudinėsi su savo išgalvotom istorijom ? JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

O gal zinai tikslu adresa, nes pasiskaicius jsuu kalbuu, nezinau kaip as neturejau tokio zaidimo!!
Busiu dekingas!

ApakęsApakęsApakęs

As siandien nusipirkau: "ILLEGAL STREET DRAG: MIDNIGHT OUTLAW" tai dabar niekaip negaliu suprasti, ar cia ir yra tas street legal ar koks kitas grajus. Gal kas zino?

paieskojau info apie "street legal" per google ir supratau, kad tai kurkas geresnis grajus uz ta graju kur pirkau siandien. Bet kai pradejau zaisti "Illegal street drag", negaliu sustoti, cia kazkas panasaus i "elastomania" - labai paprastas, bet kartu ir itraukiantis zaidimas…

Recidyvistas > O ten tam žaidime irgi galima mašinas tuninguot ? Ar tik lenktiniauji ir viskas ? papasakok apie tą žaidima Mirkt

2linksmutis - papraschiausi dalykai atrodo tie, kuriu visai nesupranti!
jei pakoreguosi viena kita faila tai ne tik motorus bet ir kitas dalis galesi deti bet kokiai mashinai nuo bet kokios!

sitas grajus lievas yra, persieina per kokias keturias penkias val. tiuningavimas salyginis toks, nu yra jis yra. tipo nudazai masina, arba idedi mozona arba ten begai geresni ratai geresni ir viskas geresni tik kad nelabai matosiŠypsena bet seip tai su street legal net nelygink, neverta…

su 10 cilindu jau reikia ASR … o jis ten nepasidaro …

ratai per porą pravažiavimų susvyla ir viskas… labiau man yotta su superchargeriu patinka… ir jei dar plačiais ratais - tai ir valdosi kazkaip lengviau nei koks whisperis, kuriam turiu įdėjęs 10 cilindrų bronze ar kokį tai ten geltoną matarą.

2 pranaZ > O gal tau nesunku pasakytm kokį ten failą ir kaip jį reik perdaryt ? Šypsena

Nes visai smagu būtų išvyst pvz. Axis su 8V varikliu Šypsena