Storuliai

Storuliai

Ka jus manote apie apkunius,storus zmones?Kokie jums jie atrodo geri,blogi,pikti,nervuoti…ar dar kokie kitoki…?

Apkunus zhmones tokie pat kaip ir visi. Vieni linxmi, kiti liudni, dar kiti pikti ir t.t.
Vieniems tas svoris del ligos, kitiems del tingejimoŠypsena
Jie papraschiausiai zhmones ir tuo wiskas pasakyta!..

Storas zmogus - pirmiausiai nesveikas zmogus. Akivaizdu, kad dauguma ligu kyla del antsvorio. Storumas yra liga.
O visu kitu savybiu (neva, storuliai linksmi, nuosirdus ir tt.) galima net neaptarineti. Zmogaus budas cia niekuo detas.

Uch, keip nekenciu storuliu, net nezinau kodel… man jie atstumiantys, tokie riebus, nutuke, lashiniai linguoja… Bjauru…

Manau kad nuo zmogaus isores vidus tiesiogiai nepriklauso

sriege rašė:

Na ir slykstybes, brangusis, rasai!!! O tu, jautuk, Juroj jokiu akibrokstu nepalieki? Storas zmogus kartais storas ne del savo kaltes. genetika irgi daug ka lemia!

Ko jus visi priesh mane nusistatete. Cia juk tema-klausimas toks, tai ir pasakiau savo nuomone, vat.
O tai kad konstatuoju faktus, tai uz tai turetumete mane pagirti Šypsena
Ir pabaigai as ne jautis ir tuo labiau ne jautukas as - LIUTAS(galetumet mano saita aplankyti retkarciais).
Ir aplamai as Jura gerbiu ir myliu todel nieko panasaus i atbroskus nepalieku (namo parsinesu).

o biznieriai visi stori…uztat geri storuliai visi…

Saunu saunu, kad Tu cia savo nuomone issakai. tik labai gaila, kad esi toks netolerantiskas ir, manmo manymu, savimyla.

leoKING rašė:

Ko jus visi priesh mane nusistatete. Cia juk tema-klausimas toks, tai ir pasakiau savo nuomone, vat.
O tai kad konstatuoju faktus, tai uz tai turetumete mane pagirti Šypsena
Ir pabaigai as ne jautis ir tuo labiau ne jautukas as - LIUTAS(galetumet mano saita aplankyti retkarciais).
Ir aplamai as Jura gerbiu ir myliu todel nieko panasaus i atbroskus nepalieku (namo parsinesu).