STK stiprintuvai.

STK stiprintuvai.

Gal galit apie juos ka nors papasakot, kuom jie jau tokie blogi?

  • Brangus(kai reikia keist sudegusi), - gana daug triuksmu.
  • Paprasta jungimo schema, + uzima mazai vietos, + daug watu (salyginai).
    Asmeniskai as skaitau, kad stiprintuvas yra geriau, kai jis padarytas is atskiru komponentu (ty tranzu), o ne ant STK, TDA ar kitu…

na groja jos kaip sugeba. bet kad neturi apsaugos nuo trumpo, tai jau blogai…bent jau tos kur man pasitaikė, labai nepigiosNe

Na turėtų ant dienų pareiti iš National Semiconductor LM3875T stiprintuvai ir LM1972 garso reguliatorius. Padarysium ir pažiūrėsim kas gero gaunasi.

vis dar siunčiaCha cha? pasigirk, kai gausi…o tai mano patvirtinimų nepriima, gal limitas baigėsi?Liūdnas

Vieną siuntą gavau, iškarto užsisakiau kitą, tai savaitę jokių žinių nebuvo, paskui paskambijo iš National (buvau mobila savo nurodes), paklausinejo ką gaminti ruošiuosi, kiek ruošiuosi per metus nupirkti Juokiasi,
ir kitą dieną gavau patvirtinimą kad jau išsiuntėCha cha

nu nezinau kuo jos jau tokios blogos.tiesa apsaugos nuo trumpo nera, bet nuo kvailiu apsaugos is viso nera. o kaina ,bent ju kaune 1apie 100lt.groja zjb.watu daxuja (st5k 4050). nezinau kodel jas taip keikia

sorry stk 4050

pasidek salai stipra ant stk ir stipra ant kokiu mosfetu vienodos galios ir tada paklausyk vieno kito ir suprasi kame skirtumas o jei dar stk lyginsi su lempiniu tai isvis uuuuuu nors ir mosfetams iki lempuciu toli
sakai stk W daug bet uzrasyta daug o pamatuok kiek atibuoda kol dar is muzikos nepradeda daryt fuflo kokio tai…
aisku visus tuos - atstoja tai kad nusipirkes tokia STK prie jos prikabini maista ir groja nei ten derint nei ka.
bet tada nelieka azarto Cha cha

Man labai idomus pasisakymas, kad STK groja blogiau nei stiprintuvas ish diskretiniu elementu. Bet STK juk yra hibridine mikroschema, taigi yra tas pats kas ish diskretiniu elementu tik sukrauta i viena korpusa. Ar del to ji turetu groti blogiau ? Ir galinguma nevirshydama ishkraipymu lygio ji atiduoda toki koki priklauso ir netgi daugiau.
Jei kam atrodo kitaip tai matyt lemia ishankstinis nusistatymas.
Labas

gal ir nusistatymas gal ir ne…
darant viena elementa galima skirt jam zymiai daugiau demesio nei darant kruvoi xxx elementu
kaip ir sakaiu nebelieka azarto nupirkai plasmases gabala uzklabinai ± ir groja.
bet cia kaip kam Labas

Draugelis tveria vieną "žvėrį" su STK 4050V.Mikroschema gal ir brangi, bet galus labai paprastus ir pigius galima pasigaminti.Pats girdėjau veikia nuostabiai.

Nu siaip man ir nelabai patinka "Bandymus daryti" su tanzistoriais, tuo labiau jei kokie lauko papuola (oi per kisene tada kerta $$$), geriau jau perki TDA ar pan serijos cipa, cooleri nuo procesoriaus ir psio, daug laiko nesugaisdamas pasidarai ka nors panasaus i stiprala.
Be to kaina man panasi jauciu iseitu negu su tranzu bandymais…Cha cha

kur tema apie stiprius vysokoi vernosti, yr linkai kaip paprastai TDA prikabint laidų kompensavimą. turėtų visai nieko gautis. ir apsaugos visos yr, ir garso…

http://www.tripath.com/downloads/TK2150.pdf
o čia tai daiktas…