Sting koncertas: Siemans Arena, VLN 06/07/30!

Sting koncertas: Siemans Arena, VLN 06/07/30!

Kažkodėl tik daba daėjo, kad pati praeitą vasrą Nidos gatvėse Englishman In York grajinau Drovus ir dainavau Drovus Drovus

Dar klausimukas. Kur Vilniuje galima būtų išsinuomoti Stingo DVD bent jau porai dienų?

labai gerbiu šitą. geras dainininkas.

va as tiesiog myliu stinga Apkabinimas…klausau jo nuolatos be perstojo ir zaviuosi… Apkabinimas

Ryt “Brodvėjaus” didžiajame ekrane Stingo koncertas. Pradžia 20.00 Laimingas Jei netingit, nueikit Taip

Taip Gerai

Netingim… Bet, kad iki 18 dar pora menesiuku liko… Žliumbia Damni it Cha cha

Dabar niuniuoju Sting - Shape of my heart Šypsena

jo,man patinka Sting’as Laimingas Ypach dajna - An english man in New York… Jis tikraj grazhiaj kuria Taip

siaip geriausias jo albumas yra ‘the dream of the blue turtles’. be abejones. dar labai neblogas ‘the soul cages’. kiti tokie silpnesni…

ai, pamirsau dar ten summoners tales Cha cha tas tikrai vertas demesio Apakęs

Nekaltas nu nzn… balsa turi, bet man nieko ipatingo… (neklausau)

mmm…Sting’as super Žvaigždė mano nuomone graziausios dainos : " Russians ", " Englishman In New York ", " Roxanne ", " Fragile " na ir daug kitu Girtas Žvaigždė

Kodel ‘be abejones’? Manai,kad kaip tu manai,taip ir yra? Taip,tai neblogi albumai,tachiau man tai nepatys geriausi. man labiausiai patinka jo albumai “all this time” ir “mercury falling”. Zhinoma, yra begales dainu,kurias jis irashe su kitais muzikantais,dainininkais ir panashiai,todel ju nepaminesiu. bet kokiu atveju, apie stinga blogai negalima Mirkt

Gerai Taip

Tikrai grazios jo dainos, viena kart uzsienyje teko klausyt gatves muzikanto, kuris jo auksinius kurinelius ir atlikinejo! ‘If i ever loose my faith in you’- nerealiai suzavejo !

Nžn, man tai patinka viena jo daina - “Desert Rose” ar kažkaip panašiai vadinasi Cha cha Šiaip daugiau jo dainų neatsimenu. Kelias lyg ir turiu kompe, bet neklausau Nekaltas

Apakęs norėčiau ir aš išgirst gatvės muzikantą, atlikinėjantį jo kūrinius Laimingas