stereotipai apie fanbojus

stereotipai apie fanbojus

buvo

Blemba dar permeciau 10 puslapiu noredamas isitikint ar nebuvo, tai matyt jau praeitais metais ar dar seniau Šypsena

seniai jau buvo Šypsena

Tai čia trūksta dar bb, androido.wwwery.com/wp-content/uploads/2010/11/iPhone-Android-Black berry -Users.jpgo buvo čia [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/463.817472.24…-= (4716 73261](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/463.817472.24…-=(471673261)kai vartai galeriją daryk, kad rodytų po 147, nes po 21 užsiknisi. Tai buvo 2-am puslapį tada. Mirkt

beje ta 4 mato ne tik androidininkai, bet ir visi kiti Cha cha

Turiu IP4 ir bbd ant Jobso Šypsena Neturiu daugiau jokio Apple device’o ir ne todėl, kad negaliu įsigyti. Paprasčiausiai geras ragelis (kaina perspausta, bet kai aš gavau normalia kaina…). Ir tiesa tokia kad pagrindinis konkurentas Android “pasiskolino” pačios OS idėją iš iOS tik, kad paliko daugiau laisvės vartotojams kurie mėgsta pasiknaisioti po device’ą su nustatymais. (apie tai truputį vėliau) O obuolys turėdamas tiek pat jei ne daugiau galimybių paprasčiausiai supaprastino device’o valdymą paslėpdamas daugumą nustatymų kurie praktiškai nereikalingi ir nustatė pagal defoultą dažniausiai naudojamus. Taip pripažinsiu, kad perėjus nuo kito meškafono, keletą dienų sunkoka susitaikyti, kad negali pakeisti to ar ano. Tačiau po tų keletos dienų ir supranti, kad tau tų nustatymų ir netrūksta. Tad kaip ir minėjau grįžtu prie nustatymų gausos Androide kad ir kiek jų ten yra, kad ir kam jie skirti vis vien dauguma nenaudojamų, arba pamaigoma pirmas dvi dienas susipažinimui, o daugiau beveik visas deviceas lieka po senovėje ir niekas ten nebesiknisa tarp tų nustatymų. Tačiau esama žingeidžių žmonių kuriem rūpi kas ir kur ir kaip, ką galima dar patobulinti , ka dar išspausti, tuomet ir vienai ir kitai OS belieka nulaužimas, ir atsiveria device’ų platybės Mirkt Tad nėra čia ko varyti nei ant iOS nei ant Android (tas pats šūdas tik kitoje saujoje). Vienintelis dalykas mane ilgiau nervinęs tai nesusišnekėjimas su Adobe (flash nebūvimas) tačiau tik tol kol neradau Puffin naršyklės Mirkt

gPhoto, as irgi ispradziu sakiau kad dejau ant apple, gaves iphone 3g nauja, savaite net is dezutes neitraukiau, paskui patiko man jis. Tada seke 3gs, trumpam vel 3g, dabar iphone 4. Draugai pirko macbookus, keikiau as juos Šypsena bet itikino kad geras daiktas, pabandziau ju macbookais pasinaudot, teko sutikti kad labai geras daiktas, nusipirkau mb pro Šypsena Toks jau cia dalykas nepabendes paturet pasinaudot nuomones teisingos nesusidarysi. as nesakau akd tau patiks kiti gaminiai, bet daugelis yra pries nusistate kaip kad as pats buvau, ir visai be reikalo Šypsena sekantis telefonas bus iphone, sekantis kompas irgi apple Šypsena

Na taip aš visuomet renkuosi pagal man reikiamus kriterijus tarp kurių tikrai nėra apple vardo, o tik jų ar kitų naudojamos technologijos. Ir sutinku, kad jų produktai tikrai geri (ne veltui turiu vieną Šypsena ) Tačiau nesu prisirišęs prie brando ir kartais randu alternatyvų ir dar geresnių ypač kalbant apie stacionarius kompiuterius kuriuos gali susikomplektuoti pats ir ženkliai pigiau, tačiau su tokiais pat ar geresniais parametrais. Mirkt Išku apple produktų ir dizainas šiek tiek imponuoja Šypsena

oh come on… get a room