Stebuklai baigėsi... LTU-ROM 0:1, LTU-ICE 0:3 + LTU šansai patekti į EČ2004

pritariu naba Taip

[quote]oktos rašė:
ne taip mane supratai kvailiuk…as sakiau kad nebuvo jokio sapno, ir jokios sapno pabaigos, tad nekliedek cia, nes man siutas ima
Cha cha
[/quote]

nu mane ima ne pyktis, greičiau juokas iš lietuvių pasipūtimo, arogancijos, mol atkeršysim, suvarysim, ir varysim į portugaliją.
na, o tą sapną tai jau pats sugalvojai Šypsena mano mintis tebuvo, kaip naba, jau sakė kad rungtynės su vokiečiais ir škotais tebuvo atsitiktinumas (fux’as kitaip sakant, + naujo trenerio atėjimas visada įneša papildomos motyvacijos, stimulo varžyboms) Šypsena

neturi Lietuvos futbolas ateites…
Kanda

nu tikiuosi tu neteisus…man patiko jaunimas vakar…Nekaltas

nu mane ima ne pyktis, greičiau juokas iš lietuvių pasipūtimo, arogancijos, mol atkeršysim, suvarysim, ir varysim į portugaliją.
na, o tą sapną tai jau pats sugalvojai Šypsena mano mintis tebuvo, kaip naba, jau sakė kad rungtynės su vokiečiais ir škotais tebuvo atsitiktinumas (fux’as kitaip sakant, + naujo trenerio atėjimas visada įneša papildomos motyvacijos, stimulo varžyboms) Šypsena

[/quote]

blin nustok kliedek, cia gi TU pats po peralaimejimo rumunams sakei"sapno pabaiga", oas sakiau kad nebuvo jokio sapno, KRC eina sikt as susinervines geriau nebenusikalbamKanda

Na nemanau, kad vienas toks pralaimejimas gali sustabdyti futbolo gerejima Lietuvoje… Reikia moket laimet, taip pat reikia moket ir pralost… Laimesim kita kart… Gerai

na vėl analizė:

mums liko dvejos rungtynės, škotams trejos.

tai vat, visai realus Nekaltas variantas, kad laimim prieš farerus, tada prieš runktynes škotijoh turėsim 10 taškų. (lygiosios su škotais priimtinos tik tuo atveju, jei škotai pralaimės ir farerams ir vokiečiams, todėl šį variantą atmetu).
daleiskim, kad islandai, kuriem liko dvejos varžybos prieš vokiečius, ir išvyka į farerus, laimės prieš farerus ir gaus nuo vokiečių. (tokiu būdu jie baigs turnyrą surinkę 12 taškų)

Toliau viskas priklauso tik nuo škotų:

realiauasias variantas:

  • jei škotai laimi prieš farerus, bet gauna nuo vokiečių arba sužaidžia lygiom su jais, tai prieš mačą su lietuviais turės 11 arba 12 taškų. viskas aišku, - reikia laimėti (turėsim 13 taškų) ir patenkam į antrą etapą.

kiti varinatai, - škotų lygiosios su farerais, islandai atima taškus iš vokiečių neatrodo realūs, todėl nesismulkinsiu

nu ka mes dar turim sansu

Siandieniniai zaidejai, kazkada irgi buvo jauni perspektyvus, o dabar ka turim Žliumbia

Suprantu pralost skotams rumunams ar vokieciams…
o cia ble, islandams ir dar namie 3:0… geda Kanda

Realiausias variantas, tai buvo du kartus kalti i klyna islandams ir ramiai sau su 16 tasku but pirmoj vietoj, arba varyt i atkrintamasias.
o dabar tai jau galima varyt ukininkams padet kelius blokuot.
va koks dabar realiausias variantas

  1. Skarbalius zaide aktyviai, bet manau, kad buvo klaidinga ‘pastumti’ ji i prieki. Nekaltas
  2. Razanauskas klaikiai kele kampinius (berods 4). Jei nuo pat pradziu Zutautas butu tai dares - gal kas nors ir butu iseje…
  3. Apie Jankauska isvis geriau patyleti…
  4. Kaip ir visuomet tokiais atvejais - kaltas teisejas!!! Cha cha

Taippritariu, nors dabar tai nuotaikaKanda

farerai-vokietija 0:1

89min.KlosePavargęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs

****ukai fricai

[quote]oktos rašė:
farerai-vokietija 0:1
89min.KlosePavargęs:o:O:O:O:O:O:O
[/quote]

0:2 90min Bobic :o:O:O:O:O:O:O
arba vokiečiai jėgas rungtynių pabaigai taupė, arba farerai jėgas 89 minutėm apskaičiavo Šypsena

nu bet 3 lygiosios iš eilės pasaulio vicečempionams būtų Ne Cha cha

Uztat uz jaunimo rinktine pasidziaugt galima. Šypsena auga pamaina.

JuokiasiJuokiasiJuokiasiIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Was hast du gesagt?

arba: ka yra?

Farerams kaip nesiseka: kelintas jau rungtynes paskutinem minutem pralosia?

Uztat mus farerai 2-0 padarys

Palauksim kol Lietuvos jaunimas uzaugs,o tada laikykites visi!!! Cha cha

As tai ble nepateisinu visu tu teoretiniu skaiciavimuBlogai: reikia, kad tie suloshtu lygiosiomis, kad tie gautu nuo tu ir t.t., o tada, gal ir mes pateksim, nors ir gaunam nuo islandu 0:6 (susumavus abieju rungtyniu rezultatus)Blogai. Tai ble, gal geriau jau dabar nuo tu islandu gaut 0:3 ir likt ramiai namie, negu "fuksishkai" patekus vaziuot i Portugalija ir pasigaidint ten nuo kokiu prancuzu ar olandu 0:10?Kanda Pirma latvius, estus reikia aplosht ir visokias S.Europos salu (tokiu kaip islandai, FareraiAngelas ir pan.) rinktines, patekt i pirmaji FIFA simtuka, o tik paskui apie Eurochampus svaigt!!!. Vienintele paguoda ir viltis, kad futbolas atsigauna - geras jaunuju futbolininku zaidimasGerai.