Stebuklai baigėsi... LTU-ROM 0:1, LTU-ICE 0:3 + LTU šansai patekti į EČ2004

Stebuklai baigėsi… LTU-ROM 0:1, LTU-ICE 0:3 + LTU šansai patekti į EČ2004

labai norėjau, kad įmuštume bent vieną golą, bet vis dėlto nebuvo kam Piktas ne ta sudėti lošė… vis tik, juk tai tik draugiškas mačas ir nėra ko rizikuoti

gal kas buvot stadione? kaip vaizdas? man net vaizdo įrašo nesinori žiūrėti…

Q: ar daug lemia FIFA reitinguose draugiškos? - labai nesinori atgal į antrąjį šimtuką iškristi

ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaNekaltas

labai gaila Žliumbia man atrodo, kad vistiek kazka lemia draugiskos varzybos, nors nezinau tixliai Nekaltas

Na as tokio rezultato ir tikejausNekaltasvisgi lietuviai lose ne pilna sudetimi,ir primetus kad Rumunaj taj ne Skotaj,galim visi tik dziaugtis toku rezultatu,nes jie nors ir isgyvena nedidele krize,ir formuoja nauja rinktine poto kaj is jos pasitrauke Hagi,popescu,Petrescu ir t.t kurie prajta desimtmeti buvo galinga jega galinti lajmeti net pries betkuriuos favoritusNekaltasira vistiek galinga rinktine,su naujosiom rinktines zvajgzdem kajp…Contra,Chivu,Mutu ir t.t:vtad…kiek zinau sendien TV3 turetu rodyt rungtyniu yrasaNekaltas(ar klystu),o tada ir padiskutuoti galesim placiau apie sias rungtynes,nes dabar kol nesu mates rungtyniu gereau nieko ir nediskutuosiu apie taj…Taip

ash buvau stadione, katik grizhau Liūdnas ot nesamone… teisejas ant galo nesamoniu pridare Kanda zhodzhiu sumushe chigonai lietuvius Baisu pabaiga labai emocinga buvo

va ir as buvau stadijone, vaizdas gerai nesimate (kai imuse) nes kitam gale sedejau… Bet siaip kagi, guodzia tai kad tai tik draugiskos…Taip

Žliumbia uz ka ?????????

Nu nesinevuokim giliai ikvepkim,manau cia prakisom jog ne tie zmogeliukai lakste kuriu reikejo!O ateiti jei taip kilsim kaip dabar tai ir rumunai ir kiti europos galingieji krist turetu!!! Kietas

viskam ateina pabaiga kad ir kokia skaudi bebutuŽliumbia

Kad motyvacijos nelabai buvo pas lietuvius. Apskritai abi komandos gana susivele atrode, lietuviai pirmo kelinio pradzioj visai apgailetini buvo.
Nors bendrai ziurint, kokiu lygiuju sakychiau buvome verti, progu neishnaudojam.

mano manymu visai neblogai pasirodem! Tas rumunu ivartis kaip aklai vistai grudasŠypsena
manau, jog buvo tikrai gera treniruote rinktinei, juo labiau treneris isbande visus zaidejus!
nebuvo taip blogai, kaip atsispindi rezultate!
bukim optimistai ir palaikykim savo komanda, nepradekim su sudais maisyt!!!

Žliumbia prakeikti cigonai

nezinau ko cia chebryte puola i asaras, as neizvelgiu visiskai nieko blogo kad pralaimejom draugiskas rungtynes zymiai stipresnej komandai. Zaidem be pagr. puoleju todel astrumo puolkime tikrai truko. Gynyba tikrai labai nebloga (net keistaCha cha).
Pralaimet gal ir nera dziugu, bet ka cia kazkas sapalioja apie "sapno pabaiga" ir pan…Blogai.KA jus norit kad pries visa Europa laimetume?Cha cha
KANTRYBES, treneris dar tik menesi savo poste, o jau norit nezinia ko.
VAt pries islandus tai PRIVALOM laimeti.Laimingas

[quote]oktos rašė:
Pralaimet gal ir nera dziugu, bet ka cia kazkas sapalioja apie "sapno pabaiga" ir pan…Blogai.KA jus norit kad pries visa Europa laimetume?Cha cha
KANTRYBES, treneris dar tik menesi savo poste, o jau norit nezinia ko.
VAt pries islandus tai PRIVALOM laimeti.Laimingas
[/quote]

Cha cha tai gal vistik jau atsibudai Šypsena gal jau sapno pabaiga?
tiesiog grįžom į senas vėžes

Cha cha tai gal vistik jau atsibudai Šypsena gal jau sapno pabaiga?
tiesiog grįžom į senas vėžes

[/quote]

Juokiasi

Cha cha tai gal vistik jau atsibudai Šypsena gal jau sapno pabaiga?
tiesiog grįžom į senas vėžes

[/quote]

ne taip mane supratai kvailiuk…as sakiau kad nebuvo jokio sapno, ir jokios sapno pabaigos, tad nekliedek cia, nes man siutas ima

Cha cha

sios rungtynes parode, kad macai su vokieciais ir skotais buvo tik malonus atsitiktinumas…

Nu gaila…bent ne sausai butu buve o dabar…ka padarysi Liūdnas

kokie cigonai…ble gal cigonai bankes neimuse?..sudo hebra primale bet bliamba musiskiai to sudo n-tuoju laipsniu pavare