staj ka man atsiunte mama

staj ka man atsiunte mama Cha cha

Iš blondinės prisiminimų: “Pirmosios nėštumo minutės buvo tiesiog nuostabios…”. Reklaminė akcija: pirk 4 kibinus ir katės kailiuką gausi nemokamai Ar žinote, ko blondinė laukia, tupėdama prie elektros rozetės? Ogi elektroninio laiško nuo savo draugo! Stotelėje vyrukas kalbasi su senute: - Tai kur važiuojate? - Į kapines, vaikeli… - Aš irgi namo važiuoju. Skelbimas: “Aklųjų draugija ieško patraukliai apčiuopiamos sekretorės”. Novarusas ateina pas advokatą: - Šita tipo, grynai natūroje. Noriu bylinėtis. - ??? - Na, supranti, broliuk, grynai konkrečiai. Žiūrėk: kažkoks lopas išlošė iš “Filipmoriso” milijoną. Konkrečiai. Nes tipo rūkė ir susirgo vėžiu. O kitas išlošė milijoną iš “Makdonkes”, nes natūroje nuo tų bulkučių tapo storas. Supranti, tipo? - Ir su kuo jūs norėtumėte bylinėtis? - Su “Vilniaus Degtine”. Už tas bobas, kurias girtas kabinau Kaip smarkiai reikia nekęsti žmonių, kad norėtum tapti dantistu… Skelbimas laiptinėje: “Dėl remonto darbų ateinančią savaitę karšto vandens nebus. Už atskirą mokesti karštą vandenį galime atjungti ir gretimiems namams (kad jums būtų maloniau)”. Ar žinote, kaip atpažinti ginekologą? Jis rankinį laikrodį nešioja virš alkūnės! Įrašas ligos kortelėje: “Psichikos ligomis neserga. Šiaip durnius”. Nauja kanapių skonio “Orbit” - juokingiausia priemonė nuo karieso! Dvi blondinės stovi ant tilto ir ginčijasi: - Čia Neris. - Ne, čia Nemunas. - Ne, Neris! - Nemunas! - Na, palauk, tuoj patikrinsim! Blondinė šoka nuo tilto į apačią… Po pusvalandžio sugrįžta, visa kruvina, apsidraskiusi: - Taip… Čia ne Neris… Bet ir ne Nemunas… - O kas? - Automagistralė “Vilnius - Kaunas”… Pesimistas mato tamsų tunelį. Optimistas mato šviesą tunelio gale. Realistas mato tunelį, kuriuo važiuoja traukinys. O mašinistas mato tris idijotus, kuriuos tuoj suvažinės Du draugai susitinka. Nuo vieno iš jų tiesiog smirda. Antras, užuodęs, klausia: - Ė, kas tau atsitiko? - Ai, prieš 10 minučių Petrą sutikau… - Ir ką? - Na, ir nieko… Sako: “Nori, papasakosiu anekdotą, apsikakosi!”… - Ir? - Papasakojo… Neapgavo… Lietuvių mokslininkai sukryžmino vokiečių aviganį su triušiu. Naująjį gyvūną jau pamėgo Lietuvos pasieniečiai: jis ne tik suseka ir paveja sienos pažeidėjus, bet ir juos nubaudžia. -Tėti, kaip vadinasi ši uoga? - Mėlynė. - O kodėl ji raudona? - Todėl, kad dar žalia. Buratinas nekentė knygų. Jis žinojo, iš ko jas gamina… Ar žinote, kodėl blondinės pieno pakelius praplėšia parduotuvėje?Ogi todėl, kad ant jų būna parašyta: “Atplėšti čia”.

visi seni. gali pati istrint.

Taip, girdėti. Bet nusišypsoti privertė Taip

ir palikt tushchia langa? Juokiasi

Tesinys: Dvi blondinės kalbasi aerouosete: - Niekaip nesuprantu, kaip teroristai įstengia pagrobti lėktuvus…Jie juk tokie dideli… - Kvailute, nieko tu nesupranti, kai jie pakyla į dangų, jie juk tampa visai mažučiais! Atspėk mįslę: “Žalias, bet žydras, kas?”, - paklausė krokodilas Gena, švelniai glostydamas Kūlverstuką… Panele, ko jūs į mane taip žiūrite, lyg nakvoti neturėtumėte kur? “Visgi keistas padaras apturėjo tą vištą” - pagalvojo Vovočka, apžiūrinėdamas “Kinder siurprizą”. Chuliganai vėlai vakare susistabdo pagėrusį vyruką: - Ei, trauk pinigus, viską, ką turi kišenėse. Vyrukas įkiša ranką į kišenę ir išsitraukia pistoletą: - Gult! Chuliganai, greitai įvertinę situaciją, sugula. O vyrukas tęsia: - Gerai, o dabar plauksite paskui mane. Chuliganai pradeda šliaužti paskui svirduliuojantį vyruką, vaizduodami, kad plaukia… Taip prašliaužia keliasdešimt metrų ir gerokai nusibrozdina pilvus. Galų gale vienas iš chuliganų neiškenčia: - Ei, vyruk, klausyk… - Ką? - Neversk mūsų šliaužti, čia gi asfaltas! - Tylėk, nes nardyti priversiu!

niblogi… ypac apie kibinus… daugiu ju nebvalgysiu Juokiasi

blia, geras Juokiasi

Labai jau daug girdetu,bet vistiek Gerai Cha cha Cha cha

Ant namo stogo sėdėjo dvi mergaitės: viena - bloga, o kita - gera. Jos abi spjaudė į praeivius. Blogoji pataikė tris kartus, o geroji - penkis. Štai taip gėris nugalėjo blogį. Du narkomanai važiuoja per sankryžą. Užsidega raudonas šviesoforo signalas: - Stok, raudona! - Aaa… Taip… - Bet gražu, ar ne? - Jo, geras! - Žiūrėk, o dabar geltona! - Aha, geras! - O dabar žalia! - O, vėl raudona! - Tą jau matėm, važiuojam! Pirmame kurse vyksta egzas: (dėstytojas sėdi nugara į auditorija) visi nusirašinėja nuo šperu. Dėstytojas atsisuka, pažiūri į auditoriją - visi apsimeta, kad rašo sąžiningai… Antrame kurse vyksta egzas: (dėstytojas sėdi nugara į auditoriją) visi nusirašinėja nuo šperu. Dėstytojas atsisuka, pažiūri į auditoriją - mato, kad visi nusirašinėja, mandagiai kosteli - visi apsimeta… Penktame kurse vyksta egzas: (dėstytojas sėdi nugara į auditoriją) visi nusirašinėja nuo šperu. Dėstytojas atsisuka, pažiūri į auditoriją - pirmame suole sėdintis studentas mandagiai kosteli ir dėstytojas vėl nusisuka nugara į auditoriją… Kodel “Formulė-1” nevyksta Lietuvoje? Todėl, kad lietuviai per 5 sekundes ne tik spėtų nuimti padangas, bet ir jas parduotų…

skanaus Niam niam

aciu… Cha cha

nerealus Laimingas Laimingas Cha cha Cha cha Cha cha

Va cai tai teisybe Cha cha

skaudi tiesa Pavargęs Juokiasi

man siandien mama paskambino ir pasake ta apei kibinus Cha cha Cha cha Juokiasi Apkabinimas

gal musu mamos koleges Laimingas

Ma su blondinem apie neri ir nemuna patiko Cha cha , ir tas apie melynes Laimingas

abi kibinus pardavineja Cha cha

raunies Piktas Juokiasi