Stabdziai

Rafi, ko toks piktas? Nekaltas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi gal tu baik jau

Juokiasi Tokie ir pirkejai, jei nezino nuo kada modelis eina

myreactiongifs.com/gifs/nicolascageconfusedemotions.gif

Teisingai Rafinuotas daro, ka cia ieskot zacepkiu detalese, kaip zmogus dirba. Nu metais pajaunino, komentare parase tikra data, ir ka? Pardavimo technika ir niuansai. ir tiek. Ar kai santechnikas susilenkes keicia sifona, irgi pokatom einat Valio, kad sikna matosi? Cha cha Cha chaDaugelis komentuojantieji cia isvis bbz kas tokie.

NU jo, kaip perekupai daro, pajaunino metus, atsuko spida, dar neiseina, ispjove kataliza, tada dar tas anas ir susidaro gera puokste ValioGeras daiktas uz teisinga kaina ir be komentaru parsiduoda

nakciau, nu sakyk ka nori, ale paskutiniu metu ant cia taip linkma, kad pz Cha cha

nakciau, cia tokiu duxavozu kaip konduktorius ar petruska isvis nesuprantu ,nei as ju mates, nei girdejas, nei su kuo vazineja. ateina 2xeliai patrolint ir teršia bangą. Reikės man rodos balatiruotis i moderus, *kekšė* tokia tvarką padaryčiau, kad sėdėtų kai ciucikai čia visi, ir savatgaliais birką man žįstų. p.s. spėju šitas jau eis i archyvą pas toki patį 2xelį, apie kokius aš čia rašau Juokiasi

,o skelbimo foto asmeninės ar iš google? ,nes nu, vis tiek, gi ta pati auto Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

“tvarką padaryčiau, kad sėdėtų kai ciucikai čia visi, ir savatgaliais birką man žįstų” Juokiasi JuokiasiJaučiu vienas sėdėtum ir pats sau žįstum Juokiasi

tips, kai pirkėjau oluxai, tai ir aprdavėjai tokie patys tampa. Nori gaut geresnės būklės nei mobile.de, bet kaina -20proc Juokiasip.s. dėl ridos maziau karksėk, niekas čia nesukinėta. spydike net nepamenu kokia rida todėl 250 irasiau, gal but 258 ar 260 yra neisivaizduoju. Manau ne esme senai masinai rida, reik stovi ziuret.

O kokia būklė, kai po kiekvieno TA mašina 3-6 mėnesius be istorijos iki kitos TA? Cha cha

Rafi, LT rida dar ir kaip esmė, tūlas lietuvis ir 20m bulką pirkdamas dar ridą žiūri Juokiasi

Tai jei neesme rida, ir nepameni kokia, gal geriau visai nerasyt, ar butina ten ivest?

Prirašai nesąmonių, prikalbi, - tuomet kiti pradeda gaudyti ant žodžių. Negali pykti.

nieko nepamenu, tai prirasau is lempos, negu cia esme ? Po to pyksta, kada dalIvei traukia per danti radzi Valio

gerai kad rafis dalyvauja AB, nes be jo AB netektų dalies įdomumo Cha cha

bile rafinuoc maidano neorganizuotu, idant i aB valdzia pakliuti… Cha cha

duot birka zyst bahurui tas pats kas vaira perkelt, du laidus pajungi ir jau evrosojuzas su barzda uz rinkos kaina

Kam tie krastutinumai del ispautu katalizatoriu, ar nusleptu defektu. As pries sukciavima sioje vietoje, ir uz bausmiu grieztinima. Bet suzaisti skelbimuose pajauninant metais, kad paieska atitinkamai veiktu, nematau tame nieko blogo. Man tai kvaila ir vaikiska atrodo tuo stebetis… Bait&Switch, apie sias strategijas Europos aukstosiose mokyklose desto, Europoje tai neprasilenkia su istatymais.