Sriuba su voveraitėmis

Sriuba su voveraitėmis

Vakar mano šeimynėlė pririnko grybų. Išsivaizduojate, jau yra grybų!!!
Išviriau sriubytę su grybukais. Ar jūs mėgstate grybus, kaip gamintus ir kokius?

Nemegstu jokiu grybu, nors ir visaip pagamintu Ne

Alioooo, kur visi, ar grybų apsivalgėt?

Na va, ash nevalgau, tai dar gyva… Cha cha

Voveraites man labai patinka- ir valgyt, ir rinkt… Skaniausia man jos keptos sviestuke- pirstelius apsilaizyt galima Niam niam
Ir siaip grybai skanu…

as tai labai megstu grybusŠypsena ir sriuba, ir siaip apkeptus svieste, arba vista kimsta grybais Niam niam o mano mociute tai pyragelius su grybais daro, tai isvis nerealu GeraiLaimingas

Kai tik atsiranda svieziu ‘prabangesniu’ grybu, visad verdam grybiene su grietinele. Liezuvi galima nuryti. Gaila, kad tai labai sezonine sriuba…

vovweraites gyvos sriubos ar jau padvese ? Cha chaCha cha

O as tik siandien suzinojau, kad jau grybu yra Apakęs Cha cha valio !!! kadangi i miska nevaziuosim, nes erkiu bijau Baisu, tai lexiu siandien po darbo iki artimiausio turgelio Cha cha noriu, noriu, noriu, pernai vasara, man kosmariska buvo, nes grybu del sausros visiskai nebuvo Žliumbia

gal galima recepteli sriubos su voveraitem ??? nes mes tik kepam su baltu padazu Drovus aciu labai Šypsena

Visą gyvenimą nemėgau grybų Ne

L. skanu trinta voveraiciu sriuba. Ir paprasta pasidaryti.

O man kaip tik skanu, kai grybukai ‘cieli’ - specialiai pjaustau didesniais gabalais, o maziuku grybuku visai nepjaustau!

Labai juokinga, aisku jeigu sriuboje, tai tikrai jau negyvosJuokiasiJuokiasi

Oi megstu grybus labaiNiam niam ir sriubyte skanu, ir padazai nuostabus, o jei dar ir mesyte idaryta-pasaka, o ne valgisTaip

Idealus ingridientas vershienos kepsniu padazams - dziovintos smulkiai trupintos voveraites.

Aš paprastai verdu. Nekaltas Iš pradžių įmetu mėsgalį ( galima kaulą). Kai vanduo užverda - svoguną ir tarkuota morką. Paskui dedu grybus. Įberiu prieskonių. Paskui truputį bulvių ir druską. Sudau visuomet virimo pabaigoj (visas sriubas). Valgau su grietine. Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Grybu sriuba?Pavargęs
Siaip tai kepti grybai patinkaTaipNiam niamNiam niamNiam niam

O as verdu taip:
Supjaustau stambiai grybus, maziukus sumetu ‘cielus’ i vandeni, paverdu 20-30 min, tada suverciu pakepintas tarkuotas morkas su svogunais, kelias bulvytes, kai viskas isverda supilu stikline grietineles ir dar daug daug svogunu laisku, petrazoliu & krapu. Liuks!

Skanu kai ta kaula pries imetant i sriuba apkepi.
Siaip kaip tai pagalvojau, visgi skaniausia grybu sriuba man yra su dziovintais nedidukais tikriniais baravykais. Kvapas…
Del druskos - aplamai ja reikia bet kur dedi proceso pabaigoje.