Sporto klubo parkingas

Prieš vištas lesindams permeta savo viena akim bangą Ubags, geriausia vieta žaisti badmintoną šiai dienai yr šitas klubas. Bet nebelabai važiuojame į varžybas Delfyje nes vilniuko ponai kainas pakėlė iki kosmoso.

Remigi, man tai tas aidas ant to parketo toks, kad net šalia tenisuojant išvažiuoji kvadratine galva. Cha cha

Remigi, nesuprantu tikslo tyciotis is gyvuliu serimo darbo. Na bet kitavertus, tik parodo lietuviu bruoza - tyciotis is visu “silpnesniu” speacialybiu/darbo nei paties. Blogai

Auri, vienas kolega visą vasarą pravažinėjo paspirtuku į darbą ir atgal. Jau nekalbu apie tai, kad kuras nekainavo, tai dar ir tikrai žvalesnis į darbą atvarydavo Gerai Jei gyveni netoli ir infrastrukrūra leidžia tai variantas geras Taip Gerai, bet jei geležiaku važinėti ar kokia kita panašia gatve, tai galva gerokai perpūsta turi būti Cha cha

Aš ne apie tai - aš apie sportininkus ant samakatų. Cha cha

viskas su jais zjbs, jeigu ne dėl mados naudojami !!!

Rafi čia ne specialybė, o gyvenimo būdas Cha cha

Argi blogai sau maisto uzsiaugint? Cia yra stebetinas ir pagirtinas elgesys.

Auri, pabūtum tu varžybose… Cha cha ble, realiai prsideda 9 ryto ir baigaisi kartais apie 11 vakaro Baisus Tai grįžti kaip suspardytas, o kitą dieną vos kojas velki.

Gyvuliai yra šeriami, o paukščiai - lesinami Kietas

Moteris irgi gali shert

O žvirblį lesint.

Gerai

Ktunxui pikti liezuviai kad sužvangejo