Spontaniškas....


Spontaniškas…

pirkinukas, beieškant V70 Drovusaikštelėje aCitiktinai pastebėtas, pabandytas ir pajamtas. Po tų nujotų Volvų konkreti atgaiva pasirodė Cha cha2003 2.0D 66kW tikiuosi ne Delphi? Cha cha

uzsakinet purkstukus, siurbly, baka, ir vamzdzius ?

10k lt ir toliau riedi su daina

siaip pigus tie fordai Gerai bet kaip vaziuojas? Nekaltas kaip medziagu kokybe?

labai nieko sitos mondeo, jei a95 varomas Šypsena rato guolis brangus malonumas Šypsena

kas pas šitus mondeo nepatiko, tai, kad ir viskas idealiame stovyje, vistiek važiuojant viskas bilda, toks modelis. plastiko kokybė irgi Blogai bet šiaip, mašina didelė ir patogi važiuoti lygiu keliu Cha cha

keista… bet trulikas tiesa kalba Gerai

bl jus ir isrankumo… Cha cha vazinejau su fabia 1.9sdi traukos 0, patogumo 0, bet man visiskai px, svarbu veze ten kur man reikia Taip

būna pas šitus tokių situacijų, kad dėl mušančių diskų išbyra suportų varžtai. netikėjau, kol nepamačiau pats

guestas3, važinėju su 53kw pagal techpasį, be turbinos. man svarbu, kad važiuoja ir nebyra, nes neturiu kada aplink mašiną vaikščiot. užteko dodge paturėt, atsikandau prabangos Cha cha sutvarkai priekį, galas groja, sutvarkai galą, priekis. aišku aš ir nesaugau, bet vistiek Blogai

Mano golfas mazai genda irgi Taip

tu jo neremontuoji papraščiausiai Cha cha

Suremontavau. Va amortikus prabangius idejau, Monro firmos

nu važiuoja tvarkingai. Kad smagiai - bijau pasakyt, bet tikrai labai tvarkingai - trauka maloniai nustebino, niekas nebilda ir nebarška, viksas veikia, nenutrinta nenudrožta ir pan. o ir šitas 66kW matau niek bendro neturi su tais bugais Nekaltasir tik 6000Lt. Apkabinimas

darens kur saab?

duratorq DI Liežuvis

čia darbinė tik, VINai Su Saab atrodo apsiženyjęs būsiu Cha cha

Chebra su pavido scenom Cha chaTiesa, kolega irgi laabai dziaugesi Ford Mondeo truliko aprasomu… Pigiai nupirko, blablabla, kol nesuplojo 7k litu uz remonta Cha cha