Spermos klampumas?!

Spermos klampumas?!Juokiasi

jai klampi kaip pelke, tai palikuonis garantuoti 100proc.!Cha chaJuokiasiLiežuvis

na ir temos pas tave!..

juk ne pas tave tau ka kaktusai patinka?!
NekaltasApakęsCha cha

geriau patylesiu…

tyla gera byla!

Mirkt

O pas mane skysta.

Veee Priestarauju!!!

O jei mergina nenori ir negali???

cia kox tai breidas,prie ko cia pelke ir palikuoniaiBaisu?

ir isvis versi cia netinka belingso metodas!!! tai kad gali nematuoti klampumoCha chaCha chaCha chaCha cha

pyzia rimtas Mirkt

Shiap tikiuosi tavo skysta kaip *****as nes tokio taves ir vieno uztenka nesidaugink nors kas su tokiu tavim daugintis noris nebent kokia akla beranku ir kurchia ir shiap dar durna

Spermos klampumas labai priklauso nuo temperatūros! Priklausomybė labai ryški ir stipri (macna).
Aš kartą girtas žiemą šaltą išlindau į lauką pasysiot. Tai grįžus po my­žimo ant karštos panelės, man sperma ištrupėjo, galima sakyt, kai tik orgazmas ten įvyko. Tixliau - kristalais išbyrėjo geltonais…
O štai vidurvasary, ant saulutės, ilgai ten gulint po palme nusnūdus ir tam šešėliui nelemtam gerokai pasislinkus kažkur į šalį, man sperma švirkštelėjo jau ne fontanu, o ten greičiausiai garu!

duxas, tu…

Kiaulė

Grazu.

Spermos klampumas labai priklauso nuo temperatūros! Priklausomybė labai ryški ir stipri (macna).
Aš kartą girtas žiemą šaltą išlindau į lauką pasysiot. Tai grįžus po my­žimo ant karštos panelės, man sperma ištrupėjo, galima sakyt, kai tik orgazmas ten įvyko. Tixliau - kristalais išbyrėjo geltonais…
O štai vidurvasary, ant saulutės, ilgai ten gulint po palme nusnūdus ir tam šešėliui nelemtam gerokai pasislinkus kažkur į šalį, man sperma švirkštelėjo jau ne fontanu, o ten greičiausiai garu!

Idijotas…Nekaltas

Reikia atskiedejo ziema gerti 646! Ir no problem!
Cha cha O vasara stenkis nesiparint sauleje jai ka azoto rugstele nepamaisytuCha cha