Spejam rida :)

o ko tokios baidytis? i metus po 80k km suko. pastoviai - vien tik autostrados. nei duobiuo daug mate, nei variklis rurinamas belekaip buvo, nes nu dirbo darbiniu rezimu kokiu 3k diapazone istisai ir viskas.

VIN>Suplesymo nera, visa kita nei geirau uz Lexus nei blogiau Cha chayessuz>Mano supratimu nereikia baidytis 400k tada kai perki masina ~10metu, bet 5m su tokia rida man jau nesinoretu.

per metus 80kkm Šypsenaman jau 20 yra baisiai daug, galima sakyti mašinoje gyvenu Apakęs

o kaip baterijom tie 400k km?

Tai kad ties tais 400kkm jau ir i šrota nebetinkama

Aišku, su tokia kaina tai reiktų galvos daktarui pasirodyt Kvankt? Cha cha

nu 2010metu masina su 400t km tikrai nepirkciau, px kad ten autostradom vazinejo(nors kas tau patvirtins ar paneigs?) sroto kruva 400k km. Nebent tai bus 2000metu masina, nes protingesnis zino, kad 2000metu masina mazesne nei 300k rida surast yra beveik neimanoma… Man pvz galva skaudeti del pagrindiniu mazgu, variklio ir pavaru dezes. Kitktas ten px, bet variklis kiek kitas? TIkrai ne kaip merso kokio 500 su 220kw, kurio kaina srote 400euru… Dezes irgi 400euru. Speju tas elektrinis motoras srote bus kokie 3k euro, deze kokie 1,5k euro. Tai reikia skaiciuotis. Jei imi masina po 8000km mieste smaukytis, gal ir px. Esmiu esme, geriau tegul visi suka ridas ir visiem bus px. Cha chaai tiesa del tu hibridu 450H, tai praverciau autolpiusa, tai pigiausi nuo 10-11 kur prasideda, tai ridos ten irgi kosmines, po 300-400k km… Ble vadinasi laiko neblogai tie motorai benzininiai ir baterijos… nes kazkaip keistoka kad tokios ridos eina… Sakyciau retas paprastas benzinas suka tiek km tokio amziaus europoj. Yra tokiu, bet tikrai retas…

Refinuotas viska surase teisingai TaipNeiznau situ varikliu ir deziu kainu, bet gal neturetu tiek daug kainuot. Visgi Toyota Cha chaIr kaip visi sako tuos pacius motorus deda 10 metu Cha chaDel batareiku - viskas ten laiko, yra buves ir 600k hibridas. O jei ka, tai akumai jau gerokai atpige deveti, galima dalimis keisti ir pan.

o tai kas tau dar daugiau gali patvirtinti kad autostradom vazineta? 5 dienos i savaite x 52 savaites per metus x 5 metai x 4 valandos i diena (toli i darba ir atgal) x 80 km/h vidutinis greitis ~400k km. kaip tu dar isvyniosi 80 km/h vidurki per 5 metus? o dabar tada paskaiciuok: pries masina uzvedimu buvo per tuos 5 metus ir 400k km vs ta kuri ta pati isuko per 16 metu? Kiek ta, kuri mieste vazinejo, kiek ji mate duobiu, pagreitejimu, galu gale to paties oro grynumas ir itaka variklio darbui autostradoj (laukai) ir mieste, kur pastoviai kita dusle uosto ir kietasias daleles i visur renka.

as taikausi i velniskai mazai prabegusi lioxa 450h. galvoju ar verta ar ne. pvz man beveik vien mieste smaukantis, tai tikrai bus ekonomiskas. Praktiskai kaip suprantu rys ta pati ka mano cls320cdi. (jis mieste ima 10-11ltr salerkos) o lioxa 450h pagal kataloga rodo 9ltr, bet speju irgi apie 10-11ltr gers. Bet tai kur cls 7sec, o kur benzas 5,9sec pagreitis. kur salerka visokios turbinos,forsunkes xujunkes. kur benzas jokio slamsto ir dar maza rida, kai dyzeli 10m surasti maziau 250k km yra arba kaina kosmine, arba verstas arba shara uz musu iperkama kaina Šypsena

yesuz, kas paneigs kad ta kuri prasuko per 5metus 100k km vazinejo mieste? Kas paneigs ar patvirtins kad sitas lexusas 400k km vazinejo vien autostradom? Gal jis vaziavo 50:50 autostradom, miestu santykiu. isvis sita lexusa hibrida pirkti vazineti autostradom? absoliuciai neekonomiska ir neverta. autostradoj panasios galios dyzelis gers 7ltr aititinkamu greiciu, o sitas lexusa gers 12litru, kaip paprastas benzas. Bet va paemus miesta, tai jau hibridas krauna i kaulus dyzeliui pagal ekonomiskuma. taigi, koks tikslas vazineti uzmiestyje su hibridu, kai ten jo rodikliai nera tokie geri kaip mieste?

Rafinuotas>Taip, tau ris 9-11 mieste ir 8-12 (ar daugiau) uzmiesty. Sian pyliau kura, tai su 30% ridos uzmiescio (90-100km/h) - 11l duju (t.y. ~10 benzo). Man atrodo labai gerai Cha chaO siaip hibridas uzmiesciui tikria netinkamas, bet gal buvo imtas del prestizo kokio diriko, tai nesvarbu tuomet tos sanaudos Cha cha

Imtas del mokesciu mazesniu.

rafli, elementaru, ta kuri per 5 metus tik 100k vaziavo - vaziavo mazai ir tiek ziniu. mes snekam apie 400k vaziavusia per 5 metus ir per 15. hibridai imami del mokesciu, siaip, o ir sukasi gerai

nakciau eik tu nx su savo linkais. nors ispetum Piktas

As nakciaus linku darbe jau seniai neatsidarineju Cha cha