special klausimas vaikinams apie oralini

imsiu as cia tau blyn ir sakysiu Kietas valstybes paslaptis Cha cha

Aaaa, štai iš kur tos asocijacijos kyla apie keptuvę tuščią (maistą), kai galvojama ir šnekama apie laižymą (oralinį panai).JuokiasiJuokiasiJuokiasi

murrr atveju reikėtų klausimą šitą suformuluoti taip:
Ar pasisotina vaikinas, laižydamas mielai panelei kad ir plaukuotą dziundzę, a?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tai kad dabar nei trys nei penkiolika Cha cha

Aš gi aiškinu tau, kad asociacija sukelia blizgesys, kuris asocijuojasi su keptuve taukuota, kurioj kokie nors kotletai yra kepami Juokiasi

Nepagavai minties tu mano Mirkt

Man tų plaukų nereik visai visiškai Ne

Ir jų užvalgęs sotus gi tikrai nebūsi Cha cha

Nepergyvenk labai, katineMirkt (murrr), gryžęs namo ir radęs žmoną gausi …JuokiasiJuokiasiJuokiasi

SutinkuGerai, man irgi jų (plaukų) nereikia. Na tų, kurie merginos dziundzę "puošia".Mirkt
O va kolekcijai, tai reikia - malonu paskiau ir prisiminti nuotykį … Mirkt

Aš viską pagavau ir net neleidau trupiniams nukristi! Juokiasi
Aš tik viską pertvarkiau čia taip, kaip man to reikia … LiežuvisCha cha

Ta as irgi pastebejau Taip

taip taip atsakysim negi gaila zinoma kad maloniau kai nera dideliu kosmarisku gauriuku manau galetu buti stilium "mohikanas" visai plika netiktu na va tokia mano nuomone bet jei nori kad konkretus vaikinas tau tai atsakytru tu jo ir paklausk nes visiems skrtingai patinka

ash dar akmeneli i murrr darzha mestelsiu Cha cha liaudis dar sako:
blizga kaip katino pautai
tai vat blizgesys su kuo ishtiesu asocijuojasi Cha cha Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasi Pautus savo aš švariai nusiskutuGerai!
Ir visi vyrai masiškai jau juos skutasi - užtenka žirglioti mumsVyras apšepusiems, kai iš tankaus krūmo dažnai net savo pifo styrarančio nematai!!!Cha cha Taip ir apsisysioti greitai galima ilgai begrabaliojant…
O kaip prieš paną pasirodyti nuogam, apšepusiam?Nekaltas
Tai tik patamsyjeBlogai ir lieka ta galimybė afišuotis koks tu dailus ir tobulas…

o kam - tau oralini daryti??? tu jau visai…Liūdnas tik ciulpk ir nieko daugiau nenorekTaip

nu ir ash dar viena akmenuka i katinaCha cha
o dar liaudis sako:blizga,kaip katino pautau priesh menuly

Cha cha

nu ir ash dar viena akmenuka i katinaCha cha
o dar liaudis sako:blizga,kaip katino pautau priesh menuly

Cha cha

[/quote]

uch ut bjaurybe
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

sakyciau shvaru visu pirma turi butiNekaltas

visu pirma mergina turi buti po duso kad mane tai suzavetu Juokiasi

reikia , kad šiek tiek plaukelių liktų-labai malonu juos liesti.svarbu, kad tai, ką laižai matytųsi ir plaukeliai nelįstų į burną.svarbiausia laižyti klitorį.

tai gal tau jau visai??? kuriu galu tureciau tai daryt???

Čiulpti ir laižyti reikia labai atsargiai - kad tik kas neužkluptų jūsų tą bedarant, nes paskiau bus sunkoka kažką rišlaus paaiškint, ką jūs ten darėt…