special klausimas vaikinams apie oralini

special klausimas vaikinams apie oralini

atlikdami merginai oralini, kaip norite, kad ten butu isskusti plaukai??? ar gal patinka kai ju isvis ten nera???

speju kiek cia daug vaikinu pasisakys Cha chaCha chaJuokiasiKietas
paklausk pati

tai nejau cia sunku pasakyt???

Plika kaip keptuvė turi būt. Ir dar blizgėt galėtų. Tinka ?

tox ispudis, kad ta klausyma visur uzhduodi… Negi jis toks aktualus?

jo man tai dabar aktualu???
o ka??? kas cia tokio???

TIK IŠSKUSTI, TIK !!! Arba aš su malonumu juos išskusiu …Mirkt
O taip, kad ten neaugtų merginai tie plaukučiai, tai nebūna… Jei tai jau subrendusi mergina…

Pamėgink pati šepetį palaižyti. Ar tai malonu?

Taikliai Gerai

trukdytu jei tie plaukai i nosi listu

A tai Tu taip giliai laižai panelei?ApakęsApakęsApakęs Ne vaginos dugnas gi ten laižomas!!!
Juokiasi

O gal Tu nosimi, kaip kiaulė žemę knisa, vagoji panai rūrą? JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Ten art nereikia… Cha cha

ruporas> smaikstus gi tu pasitaikei

He heJuokiasiJuokiasiJuokiasi Ir dar į temos specialų klausimą suspėjau atsakyti… Mirkt

tai nejau sunku atsakyti vaikinai??? nemaniau kad cia pasirodys toks sunkus jums klausimas…NekaltasNežinauNekaltasAngelas

Aš atsakiau ir murrr jau atsakė …Mirkt
Kaip pionierius.

Atsakėm gi tau aiškiai.
Mirkt

Aš tai jaučiu kad murrr (katinui) namie žmona valgyti neduoda, kai murrr apie keptuvę čia blizgančią ir išlaižytą rašo!!! Cha chaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Namie tai pavalgyti gaunu, ale va darbe jau sėdint valandą nebe pirmą … tai jau groja skrandis…

tai va ir asociacijos va tos su keptuve čia tik dėl to Cha cha

Juokiasi

Patarimas: ne sitam forume reik klaust, cia chebra durniu volioja (dazniausiai), jei nori isgirst rimtesniu atsakymu pasiieskok kito forumo!Mirkt
As asmeniskai galvoju, kad ten turi buti tvarkinga, o kaip tai padarai, tai jau tavo reikalasŠypsena