Spalvos


Spalvos

Nebarkite stipriai, as dar tik naujokas.

pasigailek tu foto liaudies Nežinau

Baisus

Cha cha Juokiasi Gerai

ziekit ka jus hexui darot Žliumbia

Man sake draugas, profesijonalus fotografas, kad foto tikrai gera… ir jus taip manote ? Nekaltas

Hexas’ai, o tu nepavydek Nekaltas.

Blyn, sorry… rėmas taip vožia į galvą, kad nuotraukos negaliu pamatyt… o tu tam savo profesionaliam draugui gali pasiūlyt akis išsiplaut, ir smegenis persisodint Cha cha

… na gerai, gerai, cia is neturejimo ka veikti pakuriau tokai durke Cha cha. Nebuvo jokio draugo, jokiu profesi j onalu Cha cha. Foto tikrai mano daryta, bet cia tik bandinys buvo, draugeliui atsiunciau is uzsienio Olyppus E-500 fotikui priartinanti objektyva “olympus zuiko 50-150 mm” (rodos, kad toks), tai fotkinau ka tik galejau be jokios atliekamso menines vertes Cha cha. Tik to sukos, muitininkai, muita uzdejo 110 litu dydzio ant to objektyvo, blt… Kanda

o riemelis tai neaiskus Cha cha

kaip tai neaiskus ? Apakęs … ten juk balta sviesa, tik biski i spektra suskaldyta Drovus.

geriau jau būtų nesuskaldyta, manau Šypsena

Dimka>> kam tu is vis sia foto cia ikelei? Apakęs Blogai

vaivorykste - geju zenklas.

odd, a ne ? Flirtas Pupuli Bučkis. P.S a tu zinai del kokio fizikinio proceso atsiranda ta vaivorykste, geju zinove ? Kietas … neatsakai- gauni i duda, tfu tu, i gala.

Doh… ty p*ydarui gali kilti noras klausinėti žmonių, iš kur atsiranda vaivorykštė Cha chaO paskui dar per galą siųlo Cha cha

dieve, kai aš pirmąkart į rankas gavau fotoaparatą, net pirmoji nuotrauka geresnė buvo ;DDD

;DDDDDDDDDDD

hehe, kokie cia psihologai susirinko … Juokiasi, ypac tokie *****ai, kaip odd, ir galileo … ta remeli dariau visiskai be jokios galinesminties, kol cia keli gomo-erectusai savo trigrashe neikyso Cha cha… stepiuBurbuls, pamokysi many fotkyti ? Flirtas. miglė_spiglė, ka reiskia tas iksiukas pies xDDD ? Nekaltas Cha cha