SoS!!! *Penelopes* pusbratanui reik dovanos!!!

SoS!!! Penelopes pusbratanui reik dovanos!!!

Reik pagalbos:ka padovanot bachurui(puse brolio), kurio gimtadienis beveik sutampa su kaledom dovanu, jej jis domisi graffiti,breakdance’ais ir pan.?? Labai skubu ir aciuLiežuvis Shiaip jej ka, tai cia ne man reik, o Penelopei! Cha cha

voGerai…tai ka dovanot?

tikra lietuveCha cha

vajezau kokia negraugishka! Nustebęs tai nx is vis cia rashineji, jej neturi ka pasakyt??? Piktas

am… nu tiksliai nzn bet gal kaip breikeriui tai geros muzikos CD nu jei zn kokia jam patinka…

jej jis neparsisiustu tos muzikos is ineto, tada gal padovanociauTaip

Penelope, niu dar turim bishki laiko, pamastysim, pamastysim… Niu pvz gali nupirkt suniuka Cha cha Cha cha Cha cha Nepakartojama dovana ir Kaledom ir gimtadieniui!

as tai sakau gal zmogui kokia siena ilga pamurykit gimtadienio proga, kad kur piest butu ir niekas ant galvos neliptu, del valstybes turto niokojimo Cha cha o siaip jau breikeriui,tai manau i trasa eina visokie sustri rubai, kaip ten kareiviskos kelnes, skareles ir pan. nors siaip tai praktiskiausia butu, apsaugas sanariams dovanot, na vsiaki sluchi…Aš nekaltasKietas na o siaip jau tai kur cia tokios zavios paneles pacios nesugalvosit Gėlės netikiu Liežuvis

Patikek Cha cha Taip Cha cha

Ne no…jis suni turi…netynka

ech…

o kur tokiu daigtu rast but galima?Aš nekaltas

Penelope, ciuju kaip visada, Akropoly… Cha cha Taip Cha cha

Kalbant apie apsaugas, tai beveik visose sporto prekiu parduotuvese pilna. Jeigu del kareivisku rubu, tai parduotuve “Armijai ir civiliams” (Kaune, netoli pozemines perejos i senamiesti, kazkur yra ir Vilniuj), na ten prekiauja ir skarelemis ir dar gal ka rasit tinkamo, na o jeigu susiruoset murit siena tai plytu i Palemona patarciau vaziuot, ba vietoj pigiau pirkt, na ir cemento manau butu kokioj ukiniu prekiu parduotuveje Cha cha tei va…

hmm…ir vel?Apakęs Ne netynka…ten tokiu dalyku nera man rodosLiūdna

tikslei…zinau ta prie pozemines perejos…turbut ten ir sausiu pirmiausiai…tiesa, jis dar ir gitara groja,tai gal is tos srities ka norsAš nekaltas

naujos gitaros nenori padovanot? Liežuvis Cha cha Kietas

hmmm…retas atvejis, kad breikuojantis vyrukas dar ir gitara barskintu, na bet jei jau taip, tai manau kazka reiktu suveikt stiliovo jam, kad prireikus ir ant scenos galetumet uzsikelt ir dziaugtis kaip ispuoset, na nezinau, kazko originalaus manau, neiprasto Aš nekaltas gali buti kokie nors sustri marskineliai, o siaip va prisiminiau, kad galima sukurt kazka ant marskineliu savo ir firmoj uzsakyt kad ispiestu, juk daro siais laikais visko, tai butu ir originalu ir grazu ir atminimas Aš nekaltasKietas

is pirmos algosCha cha