SOS: pavede fotografas.

SOS: pavede fotografas.

Likus dviem savaitelem iki veselios suzinojom, kad musu gerbiamas fotografas isvaziuoja uzsienin. Gal kas galit pasiulyti koki fotografa? Norejome meniniu nuotrauku - nes tas zmogus toks truputi "prie meno", o ne eiliniu "stampovkiu". Siulykite is visu lietuvos galu. Labai didelis aciux visiems is anksto.

+37069821370 pasakyk ko nori, jei jis sutix ir nebus dar uzkishtas grafikas - turesi gera fotografa…
vat vardo jo nepamenu… Nekaltas

Butu gerai kad butu daugiau konkretumo.
Kada, kur.
Seip as uzsiimu fotografavimu vestuvese (6 metu patirtis) ir mano tevas (15 metu patirtis)
Seip rugpjutis labai uzgrustas. Pats neturiu rugpjucio 2d.
Na bet pazystu kruva fotografu, galeciau parekomenduoti

seip paskambink +370 650 16830 ir pasipasakok, gal galesiu padeti

Cia, tikriausiai Vilniuje?

tikrai taip Laimingas

kai saka ash irgi nesenai vesialkas filmavau su vienu fotografu… Šypsena taip kad tikrai apsimoka…ir stikliuku pavaishina ir shiaip…

Nu o as neseniai apturejau laimes si ta svodbai sumontuot, apsimoket tai apsimoka, bet… never again! Kanda… nebent is anksto zinosiu, kad uzsakovo skonis sutampa su mano. Gal tai ir nera profesionalus poziuris, bet nesinori man to galvos skausmo vel patirti.

Aciu visiems palaikiusiems. Vakar kaip tik susitarem su vienu. Tikiuosi viskas bus gerai. Pfu-pfu-pfu per kairi peti. Mirkt Labas