Sokiai irgi sportas...

Sokiai irgi sportas…

Kaip Jums šis sportas? Gal kas lankot, pasiekimų turit? Laimingas
Pramoginiai šokiai, įvairių stilių aerobika ir t.t. ir pan. Gražu TaipGerai

jega, polkute 11 metu atsokau, buvo labai zjb

Taip tu teisi shokiai taip pat yra viena ish daugybes sporto shaku… Mirkt Paminejai geriausius… Gerai Mirkt

Va va, ir man sokiai paziureti labai grazu Cha cha

o as sokius lankysiu jau 5 metus ir esu tuo patenkinta Šypsena

koks cia sportas jei neimanoma pamatuot rezultato? Cha cha

Cha cha apseisi ir be rezultatu Cha cha

ot tada tai jau nebe sportas. jei galima ivertinti tik “kas graziau” tai menas, o kiek tam groziui pasiekti reikia fiziniu pastangu tai jau besiekianciuju problemosCha cha

Be abejo - sokiai taip pat sportas. Ir rezultatu juose taip pat galima siekti. Pvz. begime rezultatas bus kazkoks laikas per kuri iveiki distancija, karate - ismoksi kazkokia kata, sokiuose - soki. Ir ivertinimas visur yra - gali laimeti kokias nors varzybas, gauti taure ar medali Aš nekaltas

kodel ne? Aš nekaltas man atrodo sportiniuose sokiuose skaiciuojami visokie baudos balai ir pan. ar as klystu?

na apibrezimo as neapsiimu kurti, o jo ieskoti kur nors tingiu, bet mano nuomone sporte varzomasi kas geresnis (greitesnis, stipresnis ir t.t.) tam ir yra varzybos kuriose rezultatai turi konkrecia objektyvia israiska. o mene organizuojami konkursai ir pan kur sprendziama kas yra graziau, o tai remiasi kazkieno subjektyvia nuomone. tai va.

o fizinis judejimas tai geriausiu atveju - kuno kultura, kas nera nei menas nei sportasŠypsena

atsakauŠypsena

jei darysim pritupimus kas daugiau padarys - sportas
jei darysim kas graziau - menasCha cha

ar dabar aisku?

nu cia ir pavaret .tai jusu nuomone ir dailusis ciuozimas ne sportas???labai faina pasiziuret sokius ypac lotynu americos.

Ne sokis,o uzpakalio musimas DIRZUŠypsenaNESAMONE!!!SOKIS NE SPORTAS!!!Cha chaCha chaAš nekaltasLiūdnaPiktasNustebęsBlogaiVyraiAlusTaurėMoterysŠikšnosparnisŠypsenaKietasŠirdisLaiškasSudužusi širdisMirktLiežuvisLiežuvisCha chaCha chaCha chaCha chaBučkisBučkisPiktasPiktasKietasKietas

ir dailusis ciuozimas ne sportas ir tavo lotynu amerikaŠypsena pati sakai kad faina ziuret (t.y. grazu) o grozis nepamatuojamas, vienam tas kitam tas, tai prie ko cia sportas? jei tik del to kad daug prakaito isliet reikia tai nesamone. griovius kast irgi reikia daug prakaito, bet kazkodel tai sportu nieks nevadinaCha cha

o jai dawgiaw ir ywajrei taj kajp tada? Aš nekaltas ash che tipo kad ir sexas sportaz… Liežuvis

O man tai paciai labaj patinka pasokti, o ne spoksint i kitas Mirkt Bet pramoginiai sokiai yra GeraiGerai

Neklysti neklysti Mirkt

ir ka uzh tuoz baudos balus duoda? liepia pritupimuz daryti ar kaip?.. Aš nekaltas