Sodyboje be trifazio. Įmanoma?

Sodyboje be trifazio. Įmanoma?

Taigi vat. Pasirodo, mano būsimuose namuose elektros limitai - max 3 KW.
Trifazis nusimato nebent tolimesnėje ateityje, kai kaimynus iš aplinkinių vienkiemių įtikinsiu “ant naujos stotelės” mestis… Cha cha

Klausimas - ar įmanoma gyvent šiais laikais su tokiais elektros normavimais? ???
Nekaltas

Ačiū.

Ziurint ka ten veiksi. Jeigu nuolat gyvensi gal mazoka. Pas mane iki trifazes 50 metru, bet kazkaip jos dar neprireike. Visi elektriniai irankiai ir taip veikia nuo dvifazio. Saldytuva isarde metalo vagys tai ekonomiskai gaunasi pas mane Šypsena.

gyvent galima - tiek galios pakanka 1-2 galingiems prietaisams. Bet reikia ziureti, kas ijungta/isjungta.

Butuose galios limitas- berods 2,2 kW. Jei ijungi skalbykle, turetum sedet tamsoje, o kita skalbykle ir 3 kW ryja. Tiesiog niekas nepaiso tu limitu- saugikliu ir skaitiklio max galia 3x3,3=apie10 kW- naudok i sveikata, tik tinklams nesigirk.

kur nera elektrines virykles dazniausia buna 16A arba apie 3.5kW

imanomaTaip tik ziurin ka ten veiksi joje… jei kokiais medzio apdirbimo darbais usiiminesi tai ne klas tada, bet seip tai nieko baisaus… pats ilgai gyvenau sodyboj be trifazio, tai jokiu prob. skalbenke veikdavo, pecius elektrinis irgi…tai va jokiu probŠypsena

ai dar tiesa kompas buvo siokis tokis tai ir tas veikdavo be problemu Mirkt

Jei jau viskas sutvarkyta tai nelabai ir bus reikalinga. Reiklinga meshalkai, zeimeriui, svarkei… Nors siu prietaisu yra ir dvifaziu.

Nieko baisaus.
Pritruksi galios, dasipirksi. Dabar musu kraste apie 150 Lt/kW.
O jei apskaita sena ir nera ribojancio automatuko, tai ir pinigelio sutaupysi, nereikes pirkt kilovatu. Kol kas…

???

O ka butent reiskia - "dasipirksi" ?? Apakęs Reiskias, vis tik galima ir daugiau tureti??

Beje, kaip su oficialiu pajungimu? Name laidai isvedzioti, tik nuo stulpo reikia privesti, skaitliukus istayti, knygele isduoti, ir t.t.
Ar tai smarkiai mokama?
[Man paskaiciavo apie 400 lt., nors kazkas kazkur sake, kad pajungt tai nemokamai turi… ir skaitliukai taigi ju, ne mano, tai irgi nemokami… per gerai norejau, matyt… Cha cha Cha cha ]

Gal kas tiksliai zinot - kas kaip uz kiek?

ACIU!
Labas

Pasiskambink i el.tinklus- susakys!