smulkmenos.is ju susideda moosu gyvenimas.kiek gerai joos pazystate jus supancius zmones?

smulkmenos.is ju susideda moosu gyvenimas.kiek gerai joos pazystate jus supancius zmones?

kiek daug smulkemu mes nezinome apie zmones, su kuriais mes bendraujame. ar zinote :

kas yra po to zmogaus lova?
kokia flomasterio spalva jis noretoo booti?
kokio jausmo jis labiausiai neapkencia siam pasauli?

atsakykit patys in da this questionsŠypsena

nu nemanau kad butent sios smulkmenos gali buti svarbios…NekaltasNekaltasNekaltas

KA chia nusipeziPiktas Ruoi lyg kam kas pas kita po lova.

atsakysiu as tau klausimu i klausima, ko tu sieki rasydama tokias mintis?

tame ir esme.jus erzina smulkmenos.jus is jas nesigilinat.hm .sutrikau.esame mes visi egoistai.atleiskit kad atemiau dalele jusu brangaus laiko.soroj kad esu.lyg kam tai roopetu.

Lyg tau smulkmenos rupi? Kieno nors tuliko bakelio talpa, kojiniu skaichius ir kelnaichiu dydisPiktas

Tu perskaityk ryt is ryto atsikelus ka parasei, nes kitaip negaliu pavadint kaip kliedesiais. I kiekviena smulkmena gilintis nera laiko, kas mus erzina tai mes patys geriau zinom nei tu, laika skirstom taip pat mes.
Jai nori kazka labai protingo ir filosofishko parasyt, tai tikrai ne vietoj rasineji. Kietas

nu as irgi patingejau skaitaliot.

ghm jei as lisciau po draugo lova, jis pagalvotu kad man ne visi namie…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

matau tau dabar tokia busena kad…nelabai kas ir pades…Nekaltas
bet patikek manim,y smulkmenas gilintis nera ko…o tuo labiau y draugu…
kaip pasake vienas garsus rasytojas(kurio vardo daba nepamenu):
jeigu nori susirasti drauga,uzmerk viena aky…
jie nori ta drauga islaikyti,uzmerk abi…
tai manau viskas tuo ir aisku…
sekmesLabasLabasLabasApkabinimas

ok. nusisikt ant to kur ir kaip su kuo as gyvenu.atleiskit kad gyvenu.grauziat mane .aciu vistiek jauciuos pamaloninta.jei ka.jms nebootina atrasyti i joosu nuomone pasakytus kliedesius.jums nebootina.bet rasote.joosu niekas nevercia.bet jus rasote .kam?del ko? haha.negi yra esme kiek zinucia parasete?

patarimma: visa tai perskaityti rytoj priimu isskestom rankom.del ko as tai parasiau? seip sau.negi viskas turio tureti prasme.gal ji yra.tik giliai .arba tingiu ieskoti jos. kadangi jus nezinojote atsakymu i klausimus.del to issisukote .kreipdami i mano kliedesiu giluma.

bandom tave i prota atvest, bet kad tu kiek pamaciau esi jau ligone… nieko padet negalim, kreipkis pas psichiatra nes esi nestabilios psichikos.

nieko naujo pingas.nenustebinai. o jautiesi pranasesniu uz mane, nes nustatei mano diagnoze.eh.