Smugis materialistams

jei ne tam pinigus sumokejo tai dar nereiskia kad pagarbos nenupirksi.

ne pati zmoguti, ne pati

Zmogutis* rašė: man tai patiko, liux Gerai, juk prisipazinkit, negalvodavom juk apie tai. Tesiog paskaiciau pora temu forumuose apie pinigus ir draugus ten dar isvaizda buvo pamaniau reiketu kaska deryti Taip nes kai kurie mano jai turi pinigu gali tureti viska Žvaigždė Laimingasjeigu sugebejai tu pati visa sita sugalvoti, tai tau zemai lenkiu galva Mirkt

teisingi zhodzhiai… o kartais atrodo, kad VISKA gali nusipirkt…

… o paskutiniu momentu pritruksta BABKIU.

Pavlucho…Ar tam ,ar tam sumokes,nei mano,nei mano draugu burio pagarbos nenusipirks.Man spaudos blefu akiu neapdumsi.# rodos tuos krastuos,kur vyksta zemes drebejimai-zmones isisavina.,kad prieš stichija visi lygus.

na supranti kaip yra. jei noretu pirkt tave, tai nupirktų, bet kadangi perka daugumą, tai ir forma eina atitinkama, kuri tau yra nepriimtina (perfrazuojant - per mažos babkės). pirkti galima labai subtiliai. kartais tai nėra taip paprasta, bet teisingai paskirščius lėšas galima nusipirkti beleką. tik dažniausiai ant beleko babkių pritrūksta.

Labai teisingi ir prasmingi žodžiai. Taip

ačiū Labas

Amzina tiesa! Gerai

zinoma ir suprantama

saunuole! smugis materialistams Cha cha

tay aishku ! ko nenupirksi uzh pinigus ta nupirksi uzh didelius pinigus ! Cha cha

tay aishku ! ko nenupirksi uzh pinigus ta nupirksi uzh didelius pinigus ! Cha cha

Niu cia kaip ir neblogai Nekaltas

zaborek rašė:

zinoma ir suprantama

Emm vaikinukai nesiparinkites,viskas bus normal Mirkt Cha cha

Bet jei nebus pinigt, meile isaugs i neapykanta ir pan.