sms credit?


sms credit?

Bleee reik keist padUgnes Ufff o al lekt visa ziema su vasarinem?

plia tyngiu vaziuot sian jamt noklijanus,o ir anksti dar Angelas

čia hkplt? pas mane lyg tokios Šypsena

o man reikia vasarines pasikeisti i naujas, nes jau nebekokios…

As tai net ir pinigus pardavejui moket tingiu bet tai ka daryt? Nekaltassoprano aha Taip

ledas padangos Gerai passatui pirksiu nokianus irgi, po 150lt Šypsena

tai ir draudima nutrauk, visvien negalios, tai kokio velnio moket bapkes uz negaliojanti draudima tada? Nekaltas

fujima>galios galios tas draudimas Cha cha suformini popierius vietoje(deklaracija)o tada ant teliezkes vazi i melga,nauju padangu pirkt Cha cha

gerai padalyvauta Juokiasi[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.814797.1…-=(21136 67797](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.814797.1…-=(2113667797)

Nx tos ziemines kai stovi naujos vasarines Ufff

dr, cia tik tuo atveju jei tik i viena auto isimuryji, nera suzeistu neapgadintas joks kitas turtas Laimingas

Galioja draudimas jei autoįvykiui neįtakojo padangos Špyga O jei labai reikia bet kurį autoįvykį galima padaryt “nedraudiminiu” Kietas

DEDE_BRISIUS Juokiasi Žliumbia Juokiasi

tos po kaire WR tai totalus s Blogai

vakar gera jausma patyriau, kai stovi sukt i kaire ir galiniam veidrodely matai kaip busas tau i subine parskrenda net nestabdydamas Juokiasi paskutiniu momentu matomai stabdyt pradejo ir nusuko i desine ir jobino i borta Cha chadrebanciom rankom poto 30min buvau Juokiasi

as irgi ieskosiu hapelitu rsi. wr tai *****… bet hapelita 4,5 ar rsi tai zeeebu zeeba tik gal minkstokos aksvaltui siek tiek.

nokianai žieminiai Gerai vasariniai sakė gaidys Blogai

Rsi jau 3-ias sezonas Girtas

soprano - turejau vsarinius… greitai dyla… bet siaip tai geros.