Slykstus Omnitelio darbeliai...

Slykstus Omnitelio darbeliai…

jau senokai visi keturi seimos nariai buvom Omnitelio abonentai.Pries pusantro menesio gavom su broliu geresnius Bites planus ir teko atsisakyt Omnio…kadangi abonementai rasyti tevo vardu tai ir sutartis nutraukti turejo tata…Paskambijo issiaiskino kad galima nutraukti sutarti faksu ir pasake kokius duomenis atsiusti…issiunte,gavo Omnio patvirtinima kad faksa gavo…Ateina tevu omnio saskaita…pasirodo Omnis paskaiciavo ir mano bei brolio abonementus…(mamos+tevo saskaitos+mano ir brolio abonentai kurie turejo buti atjungti+ naujos Bites saskaitos)…zodziu pakraupom…Tata paskambijo i Omni.sako jusu faksas kazkur pasimete,jusu gautas patvirtinimas netinka ir jums teks sumoket…tata sako nemokesiu,cia jusu problemos…o tie sako paduokit mus i teisma…SAUNU ar ne?
na kagi…sumokesim mes tuos 60lt…bet faktas lieka faktu pries tokius nepasisakosi ir jie apsikines tave kaip nores…IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju
Kazkada manius kad Omnitelis viena garbingiausiu Lietuvos firmu pakeiciau nuomone radikaliai…KandaKandaKanda

nenuostabu…net nesiruosiu uzjaust…pati kalta kad OMNITELI rinkaisi ir aplamai man gailoka zmoniu kurie naudojasi O…

Manyciau verta nueiti paiekoti teisybes i salona.Aisku fiziniam asmenims sunkiau,taciau uz bandymus per galva neduoda.

kad tuo metu as kaip ir negalejau dar rinktis…rinko tevai…bet vistiek pikta kad tokias nesamones daro…dar suprasciau Tele2 ar Telekomas…o dabar…

senai as omniteliu nusivyles, sukciai ir plesikaiBaisu vien tarifus pamates nualpt galimaBaisu

uguguggu
taigi omnitelis sauneusias Cha cha

man irgi vasara saskaitos ejo po 100lt o as nesuprasdawau is kur, atejau pradejau aiskintis, pasirodo naudodamasis GPRS internetu per viena minute parsiusdavau 5 mb(1mb-7lt);((((( as pakraupau, sako nu nezinom, taip yra…sumoketi tekoLiūdnas as irgi begsiu is omnio nes nieko cia geroLiūdnas((((((

Per daug jau atsipalaidavo omnitelis Blogai

bbd…nei kiek nesigailiu kad naudojuos omnitel…

OMNIS tiesiog mano kad jis yra "dievas’, bet greit zmones supras kur pigiau(tele2) ir begs is jo.

NU ka as galiu pasakyti apie OMNITELI (cia mano nuomone) - Omnitelis yra is uzsienio atvykes sh, ja ugeriau tele2 man , neziurint kad ten aparatai is 3 konvejerio Šypsena). Nu kas leika Bite nu mano tevukas Bite naudojas neiko pikto pres ja kolkas neturiu Šypsena).

Tai gal pcela gsm pasiulysi pasirinktiJuokiasiJuokiasiCha cha?..

A ka Bite ka Bite? Laimingas Ji kazkiap cia maziau tokiu bajku daro kiek pastebejau

O is kur atvyko Teledujus???ApakęsApakęsApakęs A?

na gerai kad dar pasirinkimas yra…Bite kol kas nesamoniu nedaro ir gerai…bet Omniu tai nusivyliau…BlogaiBlogaiBlogai

aisq ,kad slykstus todel ir perejau i bite!!!

nieko gero matau kad baisu omnyje darosi KietasKietasKietas

Bite irgi s… malo. Nereikia zaisti su faksu. Sunku buvo nuvaziot ir uzdaryt asmeniskai? Pvz man omni daug geresnis nei bite. Ir kas isbande ir bite ir omni mane supras.

na butu galejes butu nuvaziaves…bet kai paskambijo ir suzinojo kad ta galima padaryt nevaziavus tai ir padare…po to mus padare Omnis…Piktas