slepkis ble


slepkis ble

Cha cha

harasha masha da ni nasha

da i px Ufff Cha cha

Tai va… turėjai gerą mašą ir išdavei nkj ją

px ta masha, zinok net zhaba taip zeba buvo po tos mashos Cha chacia ne masha, cia dolerine inturistine prostitute mashenka Cha cha

Man ty gaila kažkaip šito kabriko… nu bet pkj, jei sakai žaba savesnė buvo Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/cadillac-eldorado-4-6-l-kupe-coupe-1998 -benzinas-dujos-15350427.html

Dujos Girtas

ble į kekšes paleidai Ufff

“Buvo isimtas variklis” kazi kam cia skamba kaip pliusas… Cha cha

Vairuotojo sedyne, vairo apsiuvimas Taip

nu tarpines kad pakeistos tai gerai, nebegs niekur, o motora iškelt bėdos nera. tiesa, tai rida 150 ir tarpines keičiat? Cha cha vistik gal ne tik rida įtakoja?

Rytą su kabriku mačiau važiavo, šalta žiūrint

nu nakui prie +4(pas must iek buvo) su kabriku Cha chaŽvilgsniai aplinkinių duchinantys būtų jaučiu Cha cha

realiai prie 140 perrinktas variklis, visu skysciu servisas. pakaba buvo ideali. duju nebuvo. tai gal cia tas ir turima omeny

Mage is opel omegos. Geriau jau butu is zabos ideje Cha cha

Rafi tai ir sakau…ant tiek buvo lavonas kad net varikli reikejo traykti lauk Vau!

Suomi, čia viskas dėl karmos, o jinai yra kekšė. kas žino ir pažįsta tuos 4.6L northstarus, tiems tas toks variklio servisas yra pliusas kvadratu, o kas nežino tai jiems geriau net nežiūrėti į tokias mašinas nes čia būtų kaip man kokį seną jaguarą nusipirkti apie kurį išvis nieko nežinau ir verkčiau kamputyje jeigu ten kažkas atsitiktų jam nes nežinočiau ant kiek tai rimta. pas mano 1995 sevillą toks pats variklis ir tfu tfu tfu su tarpine problemų nėra, nors prisukęs jis jau apie 300k km. bet aš vabaliuką, į namus įropojųsį, nesumindau o atsargiai į indelį įvarau ir išmetu į krūmą prie namo, tai su karma pas mane viskas zjb Juokiasi

o as ble buna randu vabala vandeny, ar net sirsina, tai ainu ieskausi pagalio, traukiu ta vabala ir nesu i kopas ji padedu, kad dziutu. Cha chaNe vabalai pries mane nieko pasakyt negali, bbz kodel cia taip viskas. Cha cha