skubiai reikia 1 kambario

skubiai reikia 1 kambario

įsivaizduokit, pareinu namo, o mama net galvos išsiplauti neleidžia. tokį skandalą pakėlė. žinau, kad tokių dalykų viešinti negalima, bet ką man daryti? pradėjo sakyti, ko tu čia vandenį naudoji, kam tau tą galvą plauti. paskui pradėjo sakyti, ko aš čia aplamai trinuosi namuose-ženyčiausi ir greičiau išeičiau. net išsiverkti neturiu kampo. padėkit gerieji žmonės, gal kas žinot kur kokį kambarį kas nuomoja tik nebendrabutyje. man patogu būtų Pylimo, Tuskulėnų gatvėse ar panašiai kur. bet nebrangiai 200-250 lt. nes nebežinau ką daryti. su mylimuoju gyventi dar negaliu. nebežinau ką daryti, motina vadinasi.ir po barus nesitrainioju, laiku namuose būnu.

http://www.alioreklama.lt
http://www.skelbiu.lt
http://www.omnitel.net/skelbimai

galvojat neieškau? pusę dienos prasėdėjau sklebimuose- radau kelis, bet arba jau išnuomoti arba per brangu arba vieta ne į temą.

Tai, tipo, pamanei, kad kur jau kur, bet Šeimos klube tikrai apstu laisvu vieno kambario butu…

Žmonės butus pirkdami savaitėmis brūžinas po skelbimus ir neranda Taip
Dar pasiseka susipažinti su visokio plauko aferistais ir tele2šnikais, laukiančiais po 10 ct Cha cha

Manau, kad vasario pradžioje (kai baigsis fuksams sesija) tų kambarių bus davelnia. O dabar - kantrybės ir sėkmės paieškose Labas

manot aš ištversiu su ta ragana? negaliu suvokti kaip mama gali taip pasakyti savo dukrai. žemas lygis.

Ša tiktai. Pagyvensi kurį laiką ne po šiltu mamkos sparneliu, santykiai mikliai susitvarkys Cha cha

Fabijoniškėse išnuomuojamas kambarys Moteris 1. aukštas su istiklintu balkonu
3 kambariu bute. Sąlygos geros Gerai Šeimininkai pagyvene VyrasirMoteris ramus Nekaltas
Kaina 150 Lt mėnesiui be kom.paslaugų.
Telefonas861274417

Labas

tas ir yra blogiausia, kad aš nuo 16 metų su ja negyvenu, su močiute gyvenau, o kai močiutė mirė, tai ji prisistatė ir apsigyveno tame bute. teisiškai jis priklauso jai ir jos broliui, nespėjo močiutė testamento parašyti. tai dabar bando būti "mama". tipo bando mane perauklėti. esu gyvenusi ir viena, ir nieko-nenumiriau. be to -negyvenu po jos sparneliu, ji dar pas mane pinigų išsimelžia.

bet kaip toli man nuo darbo. nu pabandysiu paskambinti. ačiū.

Susisiekimas geras Gerai jei tiks 24 mikriukas (važiuoja į Antakalnį pro
Žirmunus), tai važinėsi už litą kaip ponia Laimingas
Čia Ledi prašė kažkada, tai radau ir buvau pasižiūrėti Laimingas
Geras kambariukas Gerai ir nebrangus Labas

Nelabai supratau, ar tu nori išsinuomuoti kambarį ar 1 kambario butą Nustebęs
Jei kambarį, tai už 200Lt tikrai rasi, tik kažin kaip ten su ramybe bus, bo nežinai ant kokių šeimininkų užsirausi ir bus dar blogiau nei su motina. O jei nori 1 kambario buto, tai manyčiau sunkiai už 200-250 Lt rasi, kainų vidurkis apie 350-400Lt (turiu galvoje senos statybos namus), be to nepamiršk komunalinių.
Būsto paieška nesprendžiama taip ant karštųjų. Bent jau aš porą savaičių ieškojau kol radau tinkamą butą nuomai.

ačiū, jau paskambinau-važiuosiu pasižiūrėti. privatą pasitikrink.

man reikia 1 kambario. aš jau savaitę ieškau. todėl ir panikuoju, kad nebegaliu, kai tokia motina ant galvos sėdi.

kai mazai moki, tai koks skirtumas. as is po jovaro iki vaiku pasaulio su mikriuku uz2lt per 15min cia vakar atlekiau Šypsena na su autiku pusvalandis iki Lietuvos… argi cia toli Šypsena o rajonas dar geresnis nei tie tuskulenai…

jei kas tyrit kokius variantus-siūlykit. aš dar neapsisprendžiau

ŽEmesnio lygio nei tu pati nesu dar girdejusi…
kaip galima savo motina šitaip vadinti…?

Kanda

begėdėBlogai

ne tau mane mokyti. pagyventum su ja-pamatytum, kad aš teisi. net kaimynai taip ją vadina.

[quote]
lullu rašė:

kaimynai ne dukte
Piktas

jei tau motina ragana ir zemas lygis-tai ko tu tokia proto bokstas dar ten sedejei tiek laiko…?Piktas
tikiuosi pagyvenusi atskirai suprasi-kas yra kas…

Uzuojauta motinai…Gėlė