skorpijonai

skorpijonai

kas skorpijonai ???

AS tai skorpijone Cha cha

os ne

o tu ka negali pasiziureti, taigi nesenai buvo tema apie skorpionus Piktas ir pagal mane ne viena Aš nekaltas

Skorpionai jega ! galiu pasakyt kad labai protingi ir gabus zmones ! Nors horoskopai kuzda kad megstame gelti taciau shirdyje esame romantishki ir shvelnus ! Vattt…gerai buti skorpionu, ash nesigailiuCha chaCha chaCha cha

aha Aš nekaltas skorpionai, kaip visada geros nuomones apie save LiežuvisLiežuvisLiežuvis o siaip daugelis zmoniu mano kad skorpionai pats blogiausias zodiako zenklas Aš nekaltas

o tu taip irgi manai??

as irgi Taip nes mano tevas skorpionas, tai neduok dieve charakteris Ne Nors kaip pastebejau mano geriausiu draugu vienas is tevu yra skorpionas Aš nekaltas taigi jei jusu vienas is tevu yra skorpoinas yra tikimybe kad galim tapti geri draugai Cha chaCha chaCha chaCha cha

mes skorpijonai jega Cha cha

pritariu TaipTaipTaip tevo su aplinkiniai nera ko lyginti !
NeNe

tiesa tiesa Cha cha

SKORPIONAI TIKRAI PROTINGI,AISTRINGI IR MORALISKAI STIPRUS ZMONES,TIK JIEMS REIKIA LABAI DAUG MEILES IR SVELNUMO

Kad ir kaip ten bebutu- mes esam JEGA. Skorpionai gal ir ne patys geriausi, bet uztai patys kieciausi!!! Labas Mes nesam tokie kaip praskyde mergeles ar kietakakciai kaip liutai. Mes GERIAUSI! Siunciu po Bučkis kiekvienam skorpionui!!!

hmm…

[quote]SKORPIONAI TIKRAI PROTINGI,AISTRINGI IR MORALISKAI STIPRUS ZMONES,TIK JIEMS REIKIA LABAI DAUG MEILES IR SVELNUMO
[/quote]

Tai taip nereikia nusisneketCha cha

Tai taip nereikia nusisneketCha cha

[/quote]

Taip

juk yra skorpu klubas, tai duokit zinia ten.