Skirtumas


Skirtumas

O kur Misa?

Po Krumu dar turetu buti siknasvilis su tapkium Špyga

skirtumo tarp ju morales nelabai yra, taciau skiriasi protiniai gabumai - Tupinas zymiai protingesnis (kad ir kaip tai skambetu paradoksaliai Mirkt ) kitas skirtumas - Bushas Patiria spaudima elgtis demokratiskai (todel su Bushu daugiau sansu), o Tupinas tokio nepatiria - jis daro ka nori, nes jo liaudis tamsesne uz bato aula.

O amerikonai prisiriję hamburgerių labai šviesūs? Šypsena Kiekviena tauta nusipelnė savo valdžios. Amerikiečiai Busho, lietuviai šitos degradų vyriausybės, o rusai naujojo stalino.

tai,kad ir pas putina turetu svatika but

Putkai svastika labiau tinka, bušui reiktų kokį kitą simbolį sugalvot, bo jis manlabiau ligoni-dauną primena. Šiaip būtų gerai, kad abu nušautų Taip

tai bushas pijokas gi, ir chronius. Tai bonkes truksta.

Retesai, kuo Realiai gali atremt mano argumenta? pakartosiu jei neisgirdai - Bushas patiria mineta spaudima, o putinas ne. rusija neturi ne 0,001 proc. tiek intelektualu, inteligentu, demokratijos institutu ir nevyriausybiniu organizaciju, ekspertu, teoretiku, mastytoju, visuomenes grupiu ir kitu demokratijos saugikliu, kuriu yra Amerikoj ar Europoj. Bushas daro 10kart maziau nusikaltimu nei putinas, t.y. pavienius nusizengimus, ir tuos yra priverstas slepti, o pufaikiu “valstybes” valdovas gali elgtis kaip tinkamas - net jei vidury dienos jis numurdytu savo paties rankomis zurnalista tualeto skylej - vis tiek liktu teisus.

Tas tiesa.

bushas zydu sliucha o Putinas niekam neciulpia uz tai jis maladec ir yra.

Šuo