Skelbiu konkursa!!! Kuri bangiete pasikvies mane i pasimatyma ir pajuokins mane!!!

Skelbiu konkursa!!! Kuri bangiete pasikvies mane i pasimatyma ir pajuokins mane!!!

Sedziu, smirdziu, liudziu bet noriu nesedet ir nesmirdet Šypsena O tuo labiau ir neliudet!!! Todel panelei is Kauno, kuri pakvietus i pasimatyma iseitu mane prajuokint - prizadu pastatyti Cha cha Ka? Teks rinktis: arba Martinio buteli, arba… Cha cha Cha cha Cha cha

Gerai tu ciaCha cha

kvieciu as tave i pasimatyma…

Bet tai tu is Vilniaus Apakęs

Tai ka - smaikstuoliu paneliu neatsiranda? Šypsena

Sep ne as o mane i pasymatymus kvece Šypsena Bet padarysiu isimti kweciu tawe i pasimatyma … bet blemba I’am 2 is vln ot meslas Mirkt

ir dar sep tu uz mane 9-eis metais virsnis Šypsena tai turbut neko neises Šypsena ot blemba … Cha cha

nieko atvarysi tu i vln ir bus viskas tvarkoj…

sitas bajeris tikrai prie linksmybiu turi buti Cha cha Cha cha Cha cha

Na neblogas konkursas!!! ash ish noreciau dalyvauti!!! ir ash noreciau kad pas mane mergina atvyktu manes linksminti! Šypsena

Ka tau bangietes panasios i klounes?Apakęs ale jei ir tokia buciau kaunas tolokai LiežuvisCha cha

Ne, nu rimtai - dabar lai panikes pasistengia ir pakviecia mane i pasimatyma. O jei vilnietes manimi taip susidomejo, tai skelbiu konkursa kuri mane atsives i Vilniu Cha cha Vaziuosiu su ta, kuri su geresne masina atvaziuos pasiimt Cha cha

Myznius tu kazkox jei taves reik atvaziuot pasiimtBlogaiBlogai

O tai kokiu budu tave juokinti reikes? Smalsu pasidare, nes Martinio labai dabar uzsimaniau Aš nekaltas

Nesijaudink taip smarkiai Cha cha

Hehe, tai cia tu jau turetum zinot Labas Naaa, tai kas ryztusi tokiai avantiurai? Šypsena

Nu pastebejau neblogas pas tave cia konkursas, bet kad tau nieko gero cia neiseina… Cha cha Jau mane vien tik juokas paeme cia pasiskaicius…

O dawaj pabandom!
patikek,tikraj sugalvocheu,kajp prajuokinti!Cha chaCha cha

Del to prie linksmybiu ir pasistengiau idet Cha cha Juokas - sveikata Labas