skautu pavasario sventej.

skautu pavasario sventej.

Sutriai tie skautai, fotkės man neaciunte Piktas

pala pala, tu buvai kalvarijos diskotekoj, tada, kai sakem papasakot apie sexualines fantazijas?;DDDDDDDDDDDDD

Laimingas

make_over as kazko nezinau Sandra? ;DD

pala pala… buwau ;DDDDD pzdc kaip juokas paeme… ;DDDDDD

Amita, papasakosiu kai eisim arbatos ar ko nors stipriau;DDD Julius?;DD blondinas, kuris nupy.zdino 2 litrus degtines?;DDDDD

kas per ****inimai? niekas nieko nepyzdino… ar kazka painioji? ;DDDD mesages in private… ;D

ir cia gerai;DD tu kazka painioji, o ne as;DD jo jo, gi tavo draugai ar kas tau jie, sake, kad is krumu pasiemei!;DD

beje kiek girdejau, kad ta tariamai nupyzdinta degtine buvo nupyzdinta dar pries tai is kitur, bei palikta likimo valiai ;DDD viskas seniai suderinta ir sutvarkyta… ;D

;DD Sandra ;DD haha ;D cia wisi wagiai apsiwoge ;D nesupratau SAndra kas per degtines? Negerai. Alkoholikai cia,o 18 dar neturi. Ne

be to paeme kadras is mrj vienas, o ne as. tik mes buvom visi kartu. oi ten musu buvo… ;DD

Oh, tie skautai ;D

Juliau, nesiteisink, visi puikiai zinom, kad tu nupyz.dinai!;DDDD jeigu ka,as ta laikinai shluba mergaite;DDDD Amita, ;DD tik vienas apsivoges cia yra!;DDD;D ta degtine ne mano!;DD

bet jau ziauru vagys is vagiu ten gavosi ;DDD juokinga kazko tai. kaip cia mane prisiminei? as tai taves nepamenu ;DD nu ten 3 jus atsimenu, bet nzn kuri… ;DDD

vienintelis vagis esi tu;D pfff,neprisiminiau,o foto pamaciau,ziuriu matytas kazkoks,tada paziurejau profili,ziuriu is marijampoles;DD tai kur tu prisiminsi,kai prilupes buvai ir prie visu triju priekabiavai,ahaha;DDDD

sandra. ten ta graziausia ;DDD

;D taip,Amitule,tu teisi;DD nu gi ta fainuole;DDD

Butelis Alus Kietas Taurė

priekabiaut tikrai nebuwo prie ko… ;DDDDDDD smaiksti tu siandien ;DDD