Skambutis

Skambutis

Sakes koks siaubiakasApakęs Netikejau, kai sake, kad net vyrai atsistoja ir iseina is sales, nes negali pakesti tokio siaubo Apakęs Tai, va dabar tikiuCha cha Ziurejau si kina Akropolio kineŠypsena taip zviegiau ant visos sales, kad net ir Akropolis visas skambejoCha cha Taip Apakęs Tikrai veikia psichologiskai Taip Nekaltas

Jei dar nematei Ghost ship (Laivas vaiduoklis), tai siulau paziuret, nes jis man zymiai baisesnis. Apakęs

Koks skirtumas koks baisesnis gerai kad baisus ir tiek Labas

šita mačiau, na baisus, nes itampos pilnas, o Skambuti tai butinai žiuresiu, jei baisesnis tai idomuuuuuu pamatyti tikra siauba

netoks jis jau ir baisus miegas sueme kai ziurejau

ApakęsApakęs rejx bootynaj ajt pazhet ApakęsApakęs

zodziu toky siaubaka maciau jau senei!Retai daba kas sukure gera ir baisu filma paskutinis buvo "gyvu lavonu naktis" tiesa kai jy ziurejau man buvo ti 6-eriJuokiasidabar retas siaubakas padaro didesny ispudyNekaltas

I Ghost Ship verta eiti tuo atveju jei neturi kur deti pinigu ir turi marias laiko. Baisumo - nulis, o pamacius visokius lavonus ir kraujus net juoktis norisi kaip nevykusiai bandoma sukelti ziurovo baime… Siuzetas irgi nieko doro. Pabaiga dar labiau gadina visa filma - kaip ten ta moteris issigelbejo tai as neisivaizduoju. Prie pat sprogimo zidinio, o paskui dar ja isgelbejo.
Nezinau, gal cia mano toks prastas ispudis, nes neseniai ziurejau Ringu japonu trilogija ir The Ring amerikieciu. Tikrai vertesni filmai - psichologinis siaubas ir mistinis siuzetas Gerai

Maciau ir ghost ship’a ir skambuti, tai skambutis zymiai geresnis

na nu nezinau…as isivajzdavau zymiai basesni…vienu zodziu tik kokia viena penktaja mano lukescius patenkino…

Na as ziurejau ir skambuti ir ghostship’a, tai va as manyciau kad ghostshipas yra daugiau veiksmo nei siaubo filmas, bet skambucio visas baisumas taip pat susideda tik is garso efektu, (kurie netiketai uzriaumoja ir taip privercia kruptelt visus ziurovus salej). Bet siaip abu filmai geri ir siulyciau i juos nueit Taip

Buvau ir as filme "The Ring". Irgi labai patiko, net ir dabar kartais sunku uzmigti naktimis Cha cha juokauju Šypsena … bet ne tame esme. Man ypac uzkrito filmo pavadinimo vertimas Kanda Suprantu kad "The Ring" turi keleta reiksmiu : skambutis , ziedas, apskritimas… bet siuo atveju t.y kalbant apie filma, vertimas skambutis tikrai netinka. Artimesnes reiksmes filmo atzviliu tirai butu ziedas, apskritimas arba kitos… !!!

Suprantu, kad kartais tikrai nelanga rasti atitikmeny lietuviu kalboje pvz. Antikilleris, bet su filmu pavadinimo vertimo "The Ring" NeNeBlogai
Cia jau ne pirmas kartas. Manau cia daugelis pastebejo TaipTaip

Laivas vaiduoklis man pasirode baisesnis Taip

Žvaigždė

va siandien ir aisiu ziuret Taip sakot,kad baisesnis uz skambuti??Apakęs Jetau, o gal geriau neit?Cha cha Man jau nuo skambucio sunkiai sekesi uzmigt, majaku net bijauCha cha

Nu tada eisiu ir as ziuret,bet siulau dar paziureti "Baime" paliko dideli man ispudi.Kokie garsai dideli brrr Baisu Juokiasi

Na nėra jis jau super baisus, tačiau filmas tikrai geras. Iki pat galo išlaikoma įtampa, kas prikausto prie ekrano, o vykstant veiksmui netikėtos siaubo scenos (ar garsai) tikrai gasdina.

Ziriejau "The Ring", bet dabar galvoju nueiti i "Ghost Ship"… bet negaliu apsispresti Nekaltas Ar tikrai baisesnis ?

Seniai aptarta temai vyrai paziurekit :
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/158117.462-=(367989065

ir runner nusikalbi kad vaiduokliu valtis baisesnis filmas nes paskutinis gaidys jokio psichologinio veikimo, vnz komedija, tik vienas efektas kai galvas nupjausto neblogas bet tai nereiskia kad filmas baisus blin